Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не карайте след употреба на алкохол ! +18 !


high_octane

Recommended Posts

Внимание !

 

Съдържание на материал, неподходящ за хора със слаби нерви !

 

Адресът представлява снимка на пострадал участник от ПТП !

 

http://www.texasdwi.org/images/jacqui_poster.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше тук някъде или в стария форум постната цяла статия за това момиче - май вече ще трябва да караме екипирани с мерки за безопасност като пилотите от Ф1, че не може да знаем какъв кретен /пияница/ ни иде насреща :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали си в колата или просто пешеходец - шанса да те помете някой натряскан е 50%... нито един участник в движението не е напълно подсигурен... просто шанс !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошото е че повечето от пилите шофьори стават много смели, натискат педала на газта до дупка, развиват големи скорости,а същевременно реакциите им са много забавени. Това води до ужасяващи катастрофи.

 

Много от тия пияници когато ударят човек бягат от местопрестъплението и ако няма свидетели много трудно могат да ги намерят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в подобен случаи незнам на никои не му го пожелавам но маи ще е по добре да си умреш

 

smile162 и аз съм на това мнение!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в подобен случаи незнам на никои не му го пожелавам но маи ще е по добре да си умреш

 

smile162 и аз съм на това мнение!!!

 

Абе закво говорите глупости ??! Няма нищо по-силно от човешкия инстинкт за самосъхранение.. Сега вярно,че може да си пълен инвалид останал или нещо такова но трябва да отцениш факта,че си жив.

Хора без крака и ръце цял живот кретат пък вие....Нестава така.. не се мре е от ей така щото си решил,че е по-добре от колкото да си инвалид.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този постер съм го виждал ... доста е брутален

 

иначе най-важното е ... дори и да ви се наложи да карате пил - карайте бавно и внимателно!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не карайте пил дори и да ви се наложи по-добре си хванете такси

 

това е най-добрия вариант!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като е най-добрият вариант аз предлагам на всички членове на този клуб да го направим:

ако ще пием да пием

ало ще караме да караме,

но не и двете едновременно аз от 5 години имам книжка и от 3 кола от както имам кола и излизам с нея не си позволявам дори и една бира!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами след като е най-добрият вариант аз предлагам на всички членове на този клуб да го направим:

ако ще пием да пием

ало ще караме да караме,

но не и двете едновременно аз от 5 години имам книжка и от 3 кола от както имам кола и излизам с нея не си позволявам дори и една бира!!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

 

аз си позволявам през лятото преди шофиране само по една малка бира или в студовете по 50 г. "огнена вода", а ако има около мен някой неконсумирал предпочитам после той да кара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз преди време ми се случи да карам колата на 2-3-4 водки и от тогава се наплаших нещо, карах с 30 км в час и според мен си бях доста адекватен ама реакциите сигурно са ми били като на умряла котка.

 

миналата година се случи да карам на 3 бири скутера ми , бях с едни приятел и него го возих а той беше доста пиян. за нещастие ни спряха 30 метра след като тръгнах а бях само на 2 км от нас. видяхам че съм пил примолих им се ,дадах им 10 лв и от тогава като карам не пия и като пия не карам. пия си както си трябва до припадък и после си търся колата къде е :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам защо пък аз когато карам не обичам да пия(не ми се е случвало ,а и не искам да ми се случва) :roll:

пък и по-принцип не ми се пие.не знам какво удоволствие им доставя на хората да се напият като свине и да се качат да карат?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе каране или пиене - двете нямат нищо общо. Откакто се помня баща ми след като близне първата глътка на какъвто и да е алкохол... после карам аз. Като малък не го разбирах, сега му се възхищавам, защото откакто го помня все така прави.

 

Мисля, че всички ще се съгласим, че надали две глътки ще променят драстично поведение и реакции, но принципа е точно на място, защото няма шанс да се изкушиш и да седнеш пийнал "малко повече".

 

Преди 3 години една приятелка се беше върнала от Япония и пийнах малко саке, за да го опитам. То е много слабо, но все още съжалявам, че след това карах към нас.

 

И оттогава насам не се е случвало втори път с какъвто и да е алкохол - водка, бира, боза :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.