Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бяхте ли на автосалона?


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, някой може да ме смрънка, че пак започвам да оплювам Еуратек, но не мога да не споделя впечатленията си от автосалона в София.

Като цяло организацията на салона е добра, цените на входа и другите неща (паркинг, напитки и т.н.) са сравнително поносими. Колиците си ги бива. Има интересно какво да се види.

Ама тоз пусти Еуратек - завряли се в кьошето там и като че ли ги е срам, горките. Говорят си помежду си - сякаш чакат с голямо нетърпение да свърши това пусто изложение. Ама не знам от какво толкоз ги беше срам - колите - готини, цените им (почти) прилични.

За сравнение - на щанда на SEAT те гледат сякаш си първия, който им е обърнал внимание и като че имаш намерение да купиш поне едно сто автомобила и гледат да не те изпуснат. На фолксвагените и аудитата - същото. А при Алфа ромео...... Направо ми стана неудобно.

Такава свалка не ми е правил никой (дори и в красивите ми години) :oops: :oops: :oops: Обяснения, обяснения, индивидуални решения ТОЧНО за мен, желание да научат ТОЧНО какви автокапризи имам.... Накрая - насила ме ИЗМОЛИХА да направя един тестдрайв на новата 159 - ка. (в удобно за мен време). :lol::lol::lol: ЕВАЛА на момчетата и момичетата. Така се продават коли - да те убедят, че колата е направена точно за теб и ти си късметлията, че си попаднал на тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха-ха-ха - хванахте се... Колеги, пробвал съм я Марта само 3-4 пъти. Наистина прави тези километри (и ги държи) :!: браво на убавицата ми... Последната проба направих след монтажа на LPG- то. Не съм фен на големите скорости.

Уловката е, че тая снимка на километража съм я правил на място :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Нали сменях изгледа на таблото - вграждах светодиодната индикация за нивото на газта... ПОГЛЕДНЕТЕ ДНЕВНИЯ БРОЯЧ НА КИЛОМЕТРИТЕ :!: 210 км./ч не може да се направят за 0.0 км. пробег....

Луди ли сте да ме имате за самоубиец???

Принципно и аз не одобрявам подобни показания по километражите. Еле пък и фотографии в движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На автосалона няма почти нищо интересно според мен :) . На щанда на ЕТ не е особено плачевно, имат изложени новата Фабия, Октавия РС дизел(седях 15 минути в нея на сладка приказка с един от продавачите, оказа се че се познаваме, колата е невероятна просто 8) ) , Октавия Скаут, старата Фабия комби и някакъв Суперб. Виж, на щанда на Дачия е плачевно - едно комби и една "мутренска" :mrgreen: Дачия с леТни жанти :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като отидах всички коли без Румстъра бяха заключени и продавача каза че много хора се качвали и решили да им дадат почивка. Едвам го измолих да ме пуске в новата Фабия и в Октавията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при Алфа ромео...... Направо ми стана неудобно.

Такава свалка не ми е правил никой (дори и в красивите ми години)

:D:D:D:D:D

 

И аз съм съгласен с Доктора. Хората на ЕТ си седяха отстрани все едно ги беше срам. А човека на щанда на SEAT се държеше точно все едно ще купиш няколко коли на момента. Аз като почнах да се кефя на TFSI-то и го заразпивах за него човека даже ми отключи една продадена вече Almera XL да се кача. За Алфа и Лексус нямам коментар.... мацките бяха без грешка. На Сузуки и на Хюндай също бяха любезни. А аз продължавам да не доумявам наще хора от къде измислиха да изложат Супърб Класик :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз днес минах, не ми обърнаха никакво внимание от ЕТ пък и не ме интересуваше, каквото исках питах, позяпах малко някакъв филм за създаването на Шкода, седнах във РС-ката и в окти Л & К и ае следващия щанд.

 

Положително мнение ми направиха 3 щанда на порше, сеат и някаква тунинг фирма. единствено те ми предложиха брошурка или плакат и ме поканиха да разгледам продуктите им. На Мицубиши мацките бяха много яки, тия от щанда на ''брабус'' ми направиха забележка да се отдалеча от двигателя им който беше изложен на стойка.

Всички останали ми бяха еднакви нито са ми казали нещо нито аз на тях.

 

според мен 4-те лева вход който дадах се заслужаваха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как го направи тоя номер с 4-те лева? Аз кихнах 8-ца :x Иначе и аз горе-долу така минах през ЕТ, разхледах и си тръгнах към другите щандове. Малко след ЕТ беше щанда на Субару, където Легаси-то ми повдигна настроението и забравих за ЕТ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отивам на касата и казвам, че искам за 4лв, а не за 8лв.!!! после на входа го давам тоя за 4 лв и съм вътре.

 

нито на касата те гледат на колко години си, нито ония на входа гледат какви билети им даваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последния автосалон във Варна, едва не ме изядоха с парцалите, че съм отворил багажника на Руумстър-а.

Хахаха,аз пък докато си купувах гуми за RS-a се намъкнах най-безцеремонно в Октавията RS,опитах се да отворя багажника,ма бе заключен.Никой не посмя да дойде да ми се накара ,явно не им се е слушала лекция на тема"ПРОДАЖБИ" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.