Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малък проблем с радиото!


nicolas

Recommended Posts

Да споделя с вас, вчера какво ми се случи.

Както си карах, изведнъж нещо изпука, и ми спря музиката, нито CD, нито МР3, нито радио. Просто спря. Карах 10-на км и спрях, изгасих колата, пак я запалих, пак без музика. Пак я изгасих, извадих ключа, вкарах го пак :), запалих, и радиото тръгна.

Бай дъ уей, радиото е CD Skoda Stream MP3.

Да се е случвало нещо подобно на някой от вас? И имате ли представа каква е причината? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, тея проблеми в електриката явно са трудни за оправяне и дори на втората Октавия не са могли да ги отстранят изцяло :| Тъпо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същото радио и един път ми се случи следното: паля диска тръгва свети дисплея времето върви но никакъв звук не се чува, превключвам на радио същата работа. Загасих, извадих ключа пак го сложих и се оправи. Друг аномалии ми се е случвал няколко пъти, при отваряне на предната дясна врата радиото спира и тръгва все едно много бързо си го спрял и пуснал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

паля диска тръгва свети дисплея времето върви но никакъв звук не се чува, превключвам на радио същата работа. Загасих, извадих ключа пак го сложих и се оправи.

 

На мен ми се случи същото на няколко пъти, ама на Skoda Simfony касетка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя с вас, вчера какво ми се случи.

Както си карах, изведнъж нещо изпука, и ми спря музиката, нито CD, нито МР3, нито радио. Просто спря. Карах 10-на км и спрях, изгасих колата, пак я запалих, пак без музика. Пак я изгасих, извадих ключа, вкарах го пак :), запалих, и радиото тръгна.

Бай дъ уей, радиото е CD Skoda Stream MP3.

Да се е случвало нещо подобно на някой от вас? И имате ли представа каква е причината? :roll:

 

И на мен ми е изпуквало много пъти като запаля, изпуква и загася. После обаче като натисна копчето си се включва нормално. Така 10тина пъти за 2 години. и един път като захапа един диск не го пусна целия ден :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В двигателната част, над акумулатора има капак под който са бушоните на колата.В книжката която имам видях кое е за радиото.Става въпрос за Октавия 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.