Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Препоръчайте нещо за драскотини


Recommended Posts

Привет,

Нещо да ми препоръчате за отстраняване на няколко недълбоки драскотини?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паста, няколко бири, приятел с който да ги споделиш и малко време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете наистина една изпитана марка, че и аз имам една малка драскотина, ама си я знам и ме дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Simons или Simsons аз ползвам такава ама не е от БГ купувана.

 

иначе е много по лесно на автомивката да ги помолиш да ти я земат направо с машината за пастиране. ако не знаеш такава автомивка ще ти кажа няколко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

majesty е от Русе което предполага че отпадат варянтите на vasilisa за разходка до младост или препоръката за автомивка на ИВО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

majesty е от Русе което предполага че отпадат варянтите на vasilisa за разходка до младост или препоръката за автомивка на ИВО[/qu

 

 

 

 

не вярвам в Русе да няма поне една автомивка която да пастира( ако няма отиди в някоя автокъща, там наи добре знаят как да се справят с такива проблеми)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете автомивки в софия където наистина пастират хубаво. Моята е цялата в драскотини от една метална лопата :mrgreen: :( Както и да е има и някой много големи, но за доста малки съм сигурен че ще изчезнат... и на колко време е хубаво да се пастира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между пастиране и вадене на драскотинки от боята или лаковото покритие има разлика. Пастирането има за цел да пази боята или лака, докато останалото си е ремонтна работа, свързана с отнемане на част от горния слой. Хубаво е колата да се пастира 1-2 пъти в годината - преди началото на лятото, за да се пази от слънцето и преди началото на зимата. Едни от най-добрите продукти на пазара и за 2-те цели са на 3М. За любителско (гаражно) пастиране продуктите на Turtle Wax и Simoniz са удачни като цена и качество. Със сигурност има и други, но аз за тези пиша, защото от години ги ползвам.

Между другото има и вакси за стъкла. Някой пастирал ли си ги е до сега? Ефекта е много добър - и на пипане и при дъжд, когато капките бягат от стъклото. Пък и става 'джам работа" ;)

 

За автомивките в София - имаше тема за Софавто в Студ. град. Там извършват и такава услуга. Всъщност вече повечето автомивки я предлагат. Днес ще ходя до една на разклона за летището, от която съм доволен като измиване на автомобила. Ако те устройва като дестинация, ще ги питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажете автомивки в софия където наистина пастират хубаво. Моята е цялата в драскотини от една метална лопата :mrgreen: :( Както и да е има и някой много големи, но за доста малки съм сигурен че ще изчезнат... и на колко време е хубаво да се пастира.

 

Отиди в СофАвто и търси Тихомир ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.