Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автосалон 2007


Recommended Posts

Сега се връщам оттам, беше супер! 95% от колите бяха отворени и успях да се кача на почти всичко. Разочарован съм от новата Фабия - основно от дизайна на задницата, долната част на средната конзола ми убиваше жестоко на крака, жабките са смешни, абе с две думи пълно разочарование.

 

Виж S-класата беше друго нещо :D Да не говориме за Ролс-а и за Audi R8 - направоооооо....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха тамън мислех да пусна подобна тема...виж октавия рс беше как си трябва много завиждам на хората дето притежават такива коли....благородно де...иначе най култовото изпълнение си остава лада нива която може да се види на самоно сега на първия преди н брой години и след 10 години ще я има на салона....не ми харесаха на някой коли мястото на ръчната която заемаше почти мястото на подлакътника...

на всеки който ходи му препоръчвам да врътне някоя обиколка на симулатора на субаро не е зле е не е като да караш ама все пак става...

и най-важното е че съм 1/100000 собственик на новата фабия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви и малко снимки. С доста лошо качество са, ама кой да види, че апарата е на макроснимка, мамка му!

П.С. Не обръщайте внимание на първите 3 снимки - това беше останало от главната в Горубляне!!!

 

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5 ... umId=97168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автосалона беше върха..днес бях и аз..направо се разцепих от кеф..особено като видях Ауди Р8, ролс ройс фантом..направо колите бяха железни всичките..но ми хареса общо взето Октавиа РС...замаза ми очичките ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ходя вторник следобед да поразгледам, ако има някой колега който се чуди кога да ходи може да ходим заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ходих до Автосалона. Като цяло доста ми хареса, имаше много интересни автомобили, и на повечето можеше да се качиш. Представянето на Шкода беше.... средно. Новата Фабия не лоша. За мен си остава малък Руумстър (или Руумстъра е голяма Фабия). Изглежда добре отвън, вътре не е кой знае какво, но все пак за този клас и цена предполагам, че повече не може да се иска. Не можах само да схвана замисъла да се изложи Супърб КЛАСИК!!! Тоест най-високия клас Шкода с оборудване, което няма АБСОЛЮТНО НИЩО. Волво дори на XC70, което все пак е Крос, не е някоя елегантна градска кола и бяха сложили всичките екстри - кожи, можи, DVD-та на облегалките.. На'ще хора изложили Супърб КЛАСИК. YES!!! Иначе Октавията РС си обра точките. Без грешка е голата. За Скаута мнение нямам - аз все още не съм разбрал кое е това нещо което има над Окти Комби 4x4, че да си заслужава огромната сума пари.

 

От другите марки най-силно впчатление ми направиха Civic Type R (естествено), Subaru Lagacy - много скъпа, но невероятна кола, имаше 3 начина за превключване на скоростите!, Алфа 159, Audi R8 (с FSI двигател), ако изобщо може да се смята за реална кола това и есествено моя любимец Jaguar XK (мечтата ми :D). Сеатовете вече се предлагаха с наследника на 2.0 FSI - 1.8 TFSI. Тоя двигател е супер добър!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ходя вторник следобед да поразгледам, ако има някой колега който се чуди кога да ходи може да ходим заедно.

 

Наско, аз мисля да ходя днес, но след 18ч., понеже съм на работа преди това, ако си още там звънни да се видим - 0888106776... през почивните така и не успях да стигна дотам, а за следващите май се очертава да пътувам, та ще пробвам да поразгледам за 2 ч. най-интересното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то от там почват да гонят към 19.и 30 и мисля че за 1 час не може да се разгледа като хората...поне аз прекарах там 4...л е вярно че 1 си говорех с едни моми от изложението ама карай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ходя вторник следобед да поразгледам, ако има някой колега който се чуди кога да ходи може да ходим заедно.

 

Наско, аз мисля да ходя днес, но след 18ч., понеже съм на работа преди това, ако си още там звънни да се видим - 0888106776... през почивните така и не успях да стигна дотам, а за следващите май се очертава да пътувам, та ще пробвам да поразгледам за 2 ч. най-интересното

 

хубава ама късно, аз ей сега се върнах. Имаше голям интерес на щанда на Шкода>> рздаваха ядене и пиене, след като свърши авантата повечето си набиха камшика и се махнаха от шкодичките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яденЬе и пиенЬе... и люто е...нЬе - някой тук слуша ли група "Ебанизъм"? :mrgreen:

 

 

EDIT

Разочарован съм от новата Фабия - основно от дизайна на задницата, долната част на средната конзола ми убиваше жестоко на крака....

 

Tози проблем си има лесно решение - преди теб сигурно я е тествала някоя кака 1.60 висока, но аз си дръпнах седалката назад и всичко стана ОК... друг е въпроса после как успях да се намъкна с клизма на задната седалка :mrgreen:

Жалко само, че снимките ми не станаха - камерата ми няма автоматичен фокус и забравих да го наглася, а преди явно съм снимал нещо отблизо и сега всичките станаха размазани :( явно трябва да се замисля за нова, ама искам нещо по-така, та все не остава в бюджета покрай разходите по колите и семейството

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.