Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Технически преглед, ето какво да гледаме за ремонт


Recommended Posts

Доста интересна и полезна информация! Само, че това за вредните емисии - допустими стойности и т.н. мисля , че за всеки модел трява да има различни изисквания(норми)- може би зададени от производителя или поне в съответствие за годината на производство на МПС-то (тия работи леко са ми обягнали ако има някой по-вещ в тази област ше му бъда благодарен да дане някакво просветление на нас незнаещите)

 

ПОЗДРАВИ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо ... ДАЙ работи със стандартите на евро 1 и там се гледат концентрациите СО и цианиди - за СО знам , че трябва да е в рамките на 2,5% на малки обороти и 0,3 % на високи обороти , а за цианидите са някакви % съотношения , промили или нещо подобно ;)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По нашата наредба за техническите прегледи №32 мисля че беше към автомобилите при преглед не могат да се предявяват по-високи изисквания за изгорелите газове, отколкото в годината им на производство. Това е, ако не са я променили. Ще я изровя и ще я пусна тук за справка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.