Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Eуратек !!!


Recommended Posts

Така си е...

Аз бих плащал през е-пей, но ако стане няква мазня, незнам как да доказвам, че съм превел парите. Има възможност с месечното извлечение от банката, но не знам как и къде се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега ново 20

Вече има "Такса за обслужване" при внасяне на вноска по лизинг.

 

Каква такса за обслужване имаш предвид? Аз като отида в банката превеждам вноската, кой ще ми кажа за тази такса и колко е тя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tsanko, в момента в който E-pay приемат плащането, проблема си е техен.

Ти нищо не се разправяш - само им казваш номера на транзакцията и те почват да роват проблема в банката.

Ти реално не знаеш какво става по нататък защото нямаш банковите извлечения.

Досега само един такъв проблем съм имал - пратих пари на сметка, на която не могат да се получават пари и работата се оправи за 15 мин и ми върнаха парите по моята сметка.

Друг е въпроса ако това се отрази на срока за вноската...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен беше голямо учудване,понеже договора е в евро отивам аз в ЕТ на касата да плащам и жената вика не може,ами тогава с дебитна карта ,пак не може само в брой и по банков път което според мен е доста тъпо като се има в предвид какви са сумите....

в крайна сметка платих през интернет банкиране на ДСК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега ново 20

Вече има "Такса за обслужване" при внасяне на вноска по лизинг.

Такса винаги има.Като внасяш кеш имаш обслужване, по банков път имаш обслужване на сметка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да ти кажа че този месец за първи път има такса за обслужване.

До сега такова нещо нямаше. Това е нововъведение.

Говоря за плащане на таксата в ЕТ в Надежда. До сега не съм плащал по банка. Но пък късмет, това ми беше последната вноска. И най-вероятно отнощенията ми с ЕТ ще приключат.

Вноската не е нищо особено - 3лв., но е новост.

Казвам го за да няма изненадани на касата в Надежда - един вид да си знаете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха интересна работа. Значи ако лизинга ти е за 4-години ти взимат още грубо към 140 лв. за това че им внасяш КЕШ. Тази такса от 3 лв. твърда ли е или е процент от месечната вноска, която внасяш? Че ако е процент ........ smile160

И тия като държавата се чудят какви такси да измислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси изродите гадни! Не стига че обслужването и организацията е отвратителна, ами и такса ще взимат! Какво е това обслужване?!? Баси гадните изроди! На мен ми остават още две вноски и забравям за тия тъпаци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги стига сте недоволствали. По-лесно ли ще НИ е, ако разкарат къдравата лелка, затворят гишето и кажат: само по банков път!

Я помислете така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си , вече 90% всички институции работят само с банки! Тия 3лв. дето ги даваш на "къдравата лелка" са най-вероятно за нейната заплата! По-лесно ли ще е да ходиш и да се редиш в банката? А дори и там взимат 1.5-2лв. за "превод"- тъй че- "танто за кукуригу"

Поне така мисля аз :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене тези три лева не ме касаят защото съм със заем, обаче си недоволствам :mrgreen: Според мен не е справедливо. Май от ЕТ са решили колегите с лизингите, които плащат КЕШ да им плащат ИНКАСОТО smile153 Демек де щом банките взимат, що и ние да не взимаме?!?! По същата логика остава да почнем да плащаме такси и когато си плащаме в брой тока, водата, парното и кабелната ..... и на края на месеца като теглиш чертата я 20 лв. такси за преводи :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради абсолютно съм съгласен с теб. Убеден съм че за никой не са проблем тези 3 лв. Но който плаща лизинг ще разбере че си правят каквото си искат. За ГО ми искаха 170 лв, ли колко беше, за 1.2. За това толкова, за онова толкова. Скубат яко. Но щом могат нека.

В БГ за съжаление е така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yohi,

 

ГО-то е работа на Alianz, не на ЕТ. И на мен ми излезе по-евтино с Alianz отколкото с друг. Да, платих 200лв ГО. НО! Получих БЕЗПЛАТНА зелена карта за Турция, Сърбия, Хърватска и сие (другите искат да си я плащаш - 75E за 15 дни). Да, ама аз вече веднъж ходих до Турция (т.е. едни 75Е) а, живот и здраве, тия юли мисля да отскоча до Германия през Сърбия и Хърватска (още 75Е). Излиза че на мен с Alianz ми е по-евтино отколкото с доста от другите застрахователи. Друг е върпоса че не на всеки би му свършила работа тая зелена карта...

А 3те лева за превод - кофти. Но последния път банката ми взе 1.5лв за 1000лв превод (нормално 5лв)! Не знам дали служителката не се обърка или просто промениха правилата. Но мен това безкрайно ме урежда :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.