Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Местене на релето за мигачите на бушонното табло.


The Best Forman

Recommended Posts

От време на време се чудех релето защо ту чука по - силно , ту по - слабо и скоро установих , че като се опре в кутията за цигари и др. дреболий почва да кънти като в пещера , ако го пусна върху жилата на парното почвам да немога да управлявам горната клапа и реших проблема кардинално - преместих релето на свободното място на бушонното табло / като на колите / :mrgreen:

Та взех две жици и ги пуснах по снопа до бушонното табло , резнах пистите на свободния слот за реле , запоих други две жички там , взех масата от тази на релетата , малко кабелни обувки и тинол и вече релето за мигачи си е на мястото smile139 Когато няма музика се чува прилично чукане , но пуснали катесофона има само музика smile092

Поздрави!

 

П.П. Колата я знаете каква е The Best Forman , а релето е Вернет електронно .

Тунингите продължават ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разказа ми Favorit 135 как при отваряне на бушонното табло се изляла вода и се замислих ,че това е възможно ако уплътнението на предното стъкло започне да пропуска вода и се случи да е точно там.Аз си мисля дали да го направя да е на друго място ,не само заради такава повреда ,но там е и на неудобно място,неосветено и ако вали и има пътник е неудобно да излиза ,за да провериш каквото и да е по него.Дали някой от колегите е правил подобно нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм адски доволен откакто Гената ни светна за тия електронни релета - съвсем друга риба е едвам-едвам да се чува как цъка. Само трябва де свалено от по-нов модел кола. Аз първоначално сложих едно от Кадет ама тропаше яко. Сега съм с реле от Астра и вече е чудна работата. А иначе много добре си направил че си го преместил при предпазителите - там си му е мястото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
От време на време се чудех релето защо ту чука по - силно , ту по - слабо и скоро установих , че като се опре в кутията за цигари и др. дреболий почва да кънти като в пещера , ако го пусна върху жилата на парното почвам да немога да управлявам горната клапа и реших проблема кардинално - преместих релето на свободното място на бушонното табло / като на колите / :mrgreen:

Та взех две жици и ги пуснах по снопа до бушонното табло , резнах пистите на свободния слот за реле , запоих други две жички там , взех масата от тази на релетата , малко кабелни обувки и тинол и вече релето за мигачи си е на мястото smile139 Когато няма музика се чува прилично чукане , но пуснали катесофона има само музика smile092

Поздрави!

 

П.П. Колата я знаете каква е The Best Forman , а релето е Вернет електронно .

Тунингите продължават ;)

 

Браво, бе! smile162 Аз отдавна мислех точно това да направя, но все ме мързеше. Евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.