Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дали е някой от колегите??? Октавия 4х4


Recommended Posts

Вече от около 2 седмици виждам една синя Шкода Октавия 4х4 Комби TDI да спира на ул. Любен Каравелов около Червената къща. Смятах, че е на един от съфорумците, но не е неговата и пускам поста да открия евентуално истинския собственик.

 

Номера е С 4879 МА, ако някой си я познае :P нека ми прати лично съобщение - ще се радвам да имам съфорумец при нас :mrgreen: и да си поприказваме за хубави коли! smile194

 

Edit: - Знам, че не е на Deimos - говорих с него вече 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако отзад на капака в ляво има лепенка ''RAM''(марка колелета) значи е на колегата deimos. Само него го знам че е с такава каквато я описваш но за номера идея си нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече от около 2 седмици виждам една синя Шкода Октавия 4х4 Комби TDI да спира на ул. Любен Каравелов около Червената къща. Смятах, че е на един от съфорумците, но не е неговата и пускам поста да открия евентуално истинския собственик.

 

Номера е С 4879 МА, ако някой си я познае :P нека ми прати лично съобщение - ще се радвам да имам съфорумец при нас :mrgreen: и да си поприказваме за хубави коли! smile194

 

 

хахаха, голямо съвпадение моята е СА 4879 КА, но е в Бургас, и не е комби 4х4. Но все пак съвпадение на номерата на 2 Октавии... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е той/Deimos/.

Издирването продължава, но се съмнявам че пише тук :P .

 

smile188 nicolas, и аз вчера, ровейки из "Галерията", си открих двойник по номер :lol:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=4

 

А това е моята

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... &pos=-1032

Очаквам колегата adrian_m да каже дали собственикът е сред нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

mimi, аз пък се чудех кой е тоя приятел с черна Фелиция (с леко повреден преден ляв калник), дето все спира до Фантастикото на Бъкстон.

За да се сетиш кой съм аз, седях до съпруга ти в Родопска къща, на срещата на 31.03.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

mimi, аз пък се чудех кой е тоя приятел с черна Фелиция (с леко повреден преден ляв калник), дето все спира до Фантастикото на Бъкстон.

За да се сетиш кой съм аз, седях до съпруга ти в Родопска къща, на срещата на 31.03.

 

Сетих се кой си 8) , но не се сещам да съм те засичала, уж все се оглеждам :oops: , пък съм те пропуснала.Другия път като ме видиш-свиркай, светкай или каквото там ти дойде на ум.До "Фантастико" имам магазинче, а ти някъде там ли живееш?

 

П. П. Дали не е по-добре темата да "отиде" във "Всеки за всичко":-k .Така ще я видят повече хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А това е моята

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... &pos=-1032

Очаквам колегата adrian_m да каже дали собственикът е сред нас.

 

 

Нямам представа. Тази спира на Васил Левски, след НДК, при английското посолство. По случайност там живее и баба ми но досега не съм виждал собственика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, в блока зад Фантастико, съм живял и все още живеят родители ми. Сега живея от другата страна на Бъкстон, на ул. Пирин. Между другото мой приятели редовно ми се сърдят, че не светкам когато минавам покрай тях. Така че ако видиш сребриста Фабия Комби с номер С8870ХМ (Хубавото Момиче), махай и ти и моля не се обиждай, ако не те видя. Нямам навика да гледам много на страни.

Иначе името ми е Иво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нееее

 

Чакай, че точно стана интересно, никакви лични :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако отзад на капака в ляво има лепенка ''RAM''(марка колелета) значи е на колегата deimos

 

Охо!

Колега и в друга област! :P

И аз съм RAM-аджия! :)

 

Тоз човек вероятно пише и във форума за планинско колоездене, но може би с друго потребителско име...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@coropt: Хехе... в първия момент си викам - леле, кога успя да ме разконспирираш така?? :lol: Ама после се сетих, че веднъж се видяхме с тебе на светофара на Орлов мост и сигурно тогава си я мернал лепенката ;)

 

@Skoda100S: Колега, поздрави! Хубаво е, че напоследък вече въобще не сме чак толкова рядка порода, каквато бяхме преди няколко години :mrgreen:. И във форума за планинското колоездене пак съм с този ник, ама там на практика не пиша, а основно само чета. То не че тук пиша де :oops:. Напоследък се радвам дори ако мога малко да почета .

 

@all: понеже със сигурност малко хора знаят.... да, "RAM" е марка колела, но въпреки, че сама по себе си си е значеща дума, това всъщност е абревиатура и значи "Real Adventure Machinery". И съм я лепнал на Шкодата, защото и тя не по-малко от байка ми заслужава тази титла! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.