Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сдобих се с чудна шкодичка!


melabojia

Recommended Posts

Добър ден/вечер. От скоро се зарибих и се здобих с Шкодичка

120 Л. Докарах я чак до София (от Харманли) почти без проблеми. Върви си на пушка, като трябва да барна тък там. Млад шофер съм и се радвам че ми е първата колица! Като я подкарах ме изкефи още повече :) Остава да пререгестрирам и да си я направя като за мен :) Иначе човека от който си я взех си я е гледал с мн любов така че се надявам и аз така.

И дано да помагате :lol: :roll: . Снимката за сега е една че ми стана тъмно но утре ще и направя една фотосесия и ще има още снимки а определено има какво да се види

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3159054 :)

 

MOD edit: Първо темата ти не е за тук. Местя я в раздел, където ще я видят повече хора и където й е мястото. На първо време ще оставя препратка и тук.

Второ линкът ти не работи. И него го оправям. За в бъдеще като посстваш снимки първо си излез от акаунта и тогава копирай линка!!!

Трето: Колицата изглежда супер - да ти честита!

 

KOLEV123

 

PRR: Подмених линка (не че има разлика). Освен това махам всички коментари относно правописа. Мисля че момчето си е взело поука и не е необходимо да му разваляме темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Шкодичка, колега, много да те радва и малко да се чупи ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, колата изглежда чудесно, да те радва много време, да не се изоставя на път и все да имаш бензин в резервоара!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо: Извинявам се за греЖките, но съм се дондуркал 5 часа и както се казва бях уморен, не че е извинение за правописа. Важното е че ще си взема бележка стига да няма проблеми и със запетаите.

 

Второ: Мерси за топлото посрещане

 

Трето: Качих още снимчици

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=143479

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колега! Много безаварийни и да те радва колицата. Ще се радваме да те видим на някоя среща. Тъкмо отбора на червените Шкоди ще е по-голям :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запетаи, пунктуация, членуване - понеже сме сериозен форум, следим за всичко! Спрямо новите членове сме малко по-снизходителни, но след около месец членуване, ако не са се ограмотили достатъчно, черпят всички с бира :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-хубаво от добре поддържана макар и стара Шкодичка за млад шофьор. Пожелавам ти катаджия да не те спира и в сервиз да не влиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Колата изглежда доста прилично! Само радост да ти носи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега...със здраве да си е караш и много безаварийни километри ти пожелавам ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :mrgreen: Колата изглежда много добре, тапицерията най-много ме изненада и гуми си има- абе много е добра Със здраве да я джиткаш и да я слушаш и да знеш , че ще ти се отплати!!!

 

Тази седмица май доста Шкоди влязоха в клубЪ :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колега! Много безаварийни и да те радва колицата. Ще се радваме да те видим на някоя среща. Тъкмо отбора на червените Шкоди ще е по-голям :mrgreen:

 

 

 

Стига да имам възможност с удоволствие ще дойда на някоя срещица. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направил си правилният избор!!!.Пожелавам ти хубави спомени с красавицата :mrgreen: Завиждам ти дори!! Няма кола да вози по добре от естел-ка и ситроен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега,

 

Много кеф зад волана ти пожелавам и само на хубави места с хубави хора да те вози красавицата.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всичко хубаво и от мен!

 

само да попитам с 4 или с 5 степенна скоростна кутия е?

защото аз съм карал такава с 4 степенна и като вдигнеш над 100-110 моята ставаше направо звяр... без никакъв проблем вдигаше 150-160 по магистралата София-Ябланица и то в посока Ябланица, че и ги държеше ! С две думи колата ако двигателят и е добре направо е ракета... изпреварвал съм какви ли не коли и са ме гледали като извънземно като профуча покрай тях :)

 

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С четири-степенна е! Но двигатела е след основен ремонт преди 4 години и си бръмчи съвсем чъдесно. Не съм я пробвал още до колко може на мах защото я карах за първи път по магистрала като я докарвах и все пак съм шофер от 3 месеца. Иначе ще го проверя това ама има време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега всички ти се радваме за шкодичката ама прочети това http://dnes.dir.bg/2007/06/14/news1783287.html

 

и не мисли че със шкода на 20 години и със скорост 140-150 няма да е по различна картинката.

 

според мен и се кефи и си карай бавничко докато си слушаш любиммите песни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!

 

според мен и се кефи и си карай бавничко докато си слушаш любиммите песни

- напълно подкрепям :mrgreen:

 

 

Е разбира се че няма се правя на racer! Пък с тази шкодичка ше си праскам градско и рядко извън (ако е на повече от 200 км) така че няма на къде да ги дигъм тея 150 км/ч да не говорим че съм на ясно че това е кола на 20 год и не е мн сигурна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.