Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтиране на климатик


SHOMATA

Recommended Posts

Октавията е ТDI 1998г. но няма климатик. Рещих да проверя как стои въпроса с поставяне на клима и ходих в сервиза на Шкода, но ми казаха, че не поставят. Във фирма ИМПАС ми шибнаха цена 3-4 000 лв. Ако някой има инфо за поставяне на клима на приемлива ценя, ще бъда много благодарен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен на шибнеш някой климатик на старо :roll: Иначе цените на нови авто-климатици са от този род...Именно за това при избирането на кола вече климатикът е задължителна екстра - даже вече не е и екстра ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цените са такива от 2 -4 хил.

Друг е въпроса добре ли е да се моннтира допълнително климатик.

Тук имаше подобна тема преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От хора, пробвали се да го направят съм чувал, че допълнителното поставяне на климатик е доста трудна работа. При условие, че цената е 3000-4000 лв. не е ли по-добре да продадеш тая и да си купиш същия модел, но с климатик. Другия вариант е да говориш с някой майстор, колко ще ти вземе да свали от някоя кола дето се продава на части климатика и да го постави на твойта.

 

Намерих ти случайно и един жокер - сигурно ще ти е полезно:

http://audibg.com/index.php?showtopic=12898

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди няколко години един колега искаше да слага клима на фелицията си и беше намерил фирма която поставя нови израелски които са произведени според модела и цената беше 1000-2000 лв но не мога да дам повече инфо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не бих те посъветвал да си слагаш климатик, дори и свален от друга Октавия, понеже моторната електроника е различна, респективно ще трябва да сменяш и нея или най-малкото някой друг чип. Ако сложиш клима, а не пипнеш моторната, ще започне да ти дава грешки, ще има губене на мощност и ред други проблеми...

 

П.п.: При положение, че тая кола струва една торба пари, трябваше поне клима да има :roll: (или да си избереш такава с климатик) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.