Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Служебен абонамент


Recommended Posts

Някой наясно ли е с процедурата с "наемане" на паркомясто или т.нар. "Служебен абонамент". Нямам време да ходя до общината да поразпитам, та реших да ви питам вас :oops: . Също така ще съм благодарен ако се намери някой, който да ми отговори, да сподели и приблизителната цена на това удоволствие. Благодаря предварително :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, за цена не знам, но доколкото си спомням се издава на само на фирми, срещу документ за наем или седалище на фирмата, в близост до мястото. Поразрови се на сайта на столична община www.sofia.bg, много неща има там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издава се и на физически лица - цената беше от 60 до 80лв. в зависимост от местонахождението на парко-мястото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60-80 на месец или? Паркомястото е до Докторски паметник, та си мисля, че ще ми сложат най-високата цена :roll: . Благодаря за инфото все пак. ;)

Сайта на Столична Община го рових до 2 през нощта вчера и нищо конкретно не открих :? . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, цената е на месец.... Поне така беше преди година :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goga предполагам тъсиш място за бебето в семеиството, само че служебния абонамент не е за 24 часа предполагам знаеш, а е до към 19:00ч после като ти спре някой комшия на мястото нищо не може да му кажеш!

Преди година и нещо на орлов мост(пред магазина дето бячках, идвал си) цената беше около 600 лв на година. Това по спомен ама тям някаде беше. Сега 100% ще е станало по скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, търся място за бебето в семейството, че да има къде баба ви Шкода да сменя памперси :mrgreen:. Цената ме разколеба обаче, ще разуча какви са условията да си наема клетка в подземен гараж около нас. В краен случай ще седи пред нас, не е фатално. Имам съседи с далеч по-скъпи коли, които седят на улицата.

 

П.П. Модератора може да заключва ако иска :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.