Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скъсано жило на предния капак Фелиция


Recommended Posts

Веднага се появиха и първите проблеми :x До вчера си отварях капака на двг-то, но тръдно (разтегнато жилото може би) днес сутринта се скъса и сега няма отваряне на капака-дърпах телта скъсах я няколко пъти бърках с щанги от долу и нищо напредък никакъв :oops:

Някой да е патил да сподели опит :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж тук http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4166.

За съжаление обаче Владо си е изтрил схемата за предния капак, но мисля, че по описаното от колегите ще се справиш!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най - лесен и безболезнен начин за отваряне на капака , естествено след като си купиш ново жило е да залегнеш под колата , да свалиш голямата ламарина под мотора и от там пипнешком да си отвориш капака ... след смяната на жилото обаче се погрижи да смажеш бравичката на капака и ако трябва да я регулираш , инак и новото жило ще замине ;)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите, Проблема вече е решен 8)

Мими темата която си посочила съм я следил преди(когато беше актуална), но нищо няма да ми помогне от там написаното

The Best Forman точно така и направихме с баща ми - попнешком мушихме към 2ч. :lol: (дори и без сваляне на голямата ламарина), накрая я свалихме защото се стамни и трябваше да се свети с лапбата там вътре след много усилия капака бе отворен и съответно проблема решен!

 

Грешката се установи моя :oops: снощи късно вечерта намествах една тръба от климатика (избягала от държащия тампон) и съм бутнал и жилото (всъщност е тел) и по този начин съм му отклонил традиционния маршрут, което е допринесло за скъсването на капсоложката!!!

 

Забележка: хубаво гледайте по тия коли с фраш електроника и кабеляци кое как мушите и ръчкате :lol:

 

smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.