Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-сетне и аз да се похваля - ВЗЕХ Я!!!


Recommended Posts

Колеги днес късно вечерта успях да седна зад волана на вече настоящият си автомобил- а именно Felicia 1.3MPI SW 2000g. Направо не осъзнавам какво става покрай мене :oops: Не знам къде се намирам :lol:

 

PS сега погледнах първата и регистрация е март 2001 8)

 

PS2 това е което успях да заснема снощи в 12ч. :lol:

 

003152805.jpg

 

8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PETYO, честито!

Много безаварийни километри ти пожелавам!

Със здраве да си я караш и винаги да си толкова щастлив с нея, колкото в момента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колата!!! \:D/

Сега като я снимаш тая красавица пусни снимки да и се порадваме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честита колица пусни снимки и кажи каква беше май най- доборото изпълнение което е с най много екстри дай повече инфо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки ще има скоро :D Сега съм зает с много други работи, а и нямам време да я измия :oops: Мисля ,че е наи-дорото изпълнение с най-много ексти,ще напиша това, което се сещам и вбъдеще ще допълвам: ДВГ-то е 1.3MPI верижен 50kW(68к.с.)Климатик, 2X AIRBAG , Плюшен салон, Фарове за мъгла(и бронята много ме радва) , пластмасови лайсни по вратите - продължение на тези на броните, Огледалата са с цвета на купето, дръжки на вратите с цвят на купето, предни и задни подглавници на седалките, ми за сега не се сещам друго :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш и тонирани стъкла ;)

Ако не се лъжа трябва да имаш и регулиране на височината на шофьорската седалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да имаш и тонирани стъкла ;)

Ако не се лъжа трябва да имаш и регулиране на височината на шофьорската седалка.

За тон.стъкла незнам - като ги измия ще се види :lol:

А за седалката да разбрах :lol: щях да се пребия :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега за новата придобивка...със здраве да си е караш и много безаварийни километри ти пожелавам ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 честито, и аз доста й се кефех на моята фелацийка като я взех... с много безаварийни километри да те радва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ... карай си я със здраве и кеф :)

 

Между другото - и ABS може да се окаже че имаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкрено благодаря на всички ви , за топлите пожелания :D

 

orange!, преди малко гледах , но май не видях да има ABS, тръбетата от помпата направо си ходат по колелетата :? ,но не е болка за умиране 8)

 

"Малката Octavia" започва със секи изминал час да ми харесва все повече и повече smile195 smile194 smile159

 

 

ПС между другото вече под името ми може да напишете "собственик на две Шкоди" 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега!Със здраве и щастие да си я караш! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :)

Чакаме снимки ;)

Ако имаш възможност снимай и когато и правиш газтта, интересно ми е как се втъзва на MPI газ.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :)

Чакаме снимки ;)

Ако имаш възможност снимай и когато и правиш газтта, интересно ми е как се втъзва на MPI газ.

 

Поздрави

 

Едва ли ще мога да снимам тъй като едва ли аз ще я "газофицирам" (много яко определение за монтиране на АГУ в лек автомобил :lol: ) Ако беше карбуратор или SPI щях да си я слагам аз, ама по тая кочиня що е кабеляци МАМООООО

 

ПС останах очарован от возията на Фелката (може би се дължи на това, че е комби незнам), за разход още нямам наблюдения тъй като нямам повече от 100-тина колометра.

 

Пс2 на някой ако му се намират 13'' джантоци да свирка 8)

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай снимки! И ако може в частност и на двигателя :)

Двигателя :lol: той е 1300 кубика а няма къде да бръкнеш с пръст :lol: Блока иначе като го гледам много прилича на 120-ковия е има естествено много разлики, но има и прилики- се пак двигателя се води 136i. Леглото на водната помпа ми се видя почто 1:1 :roll: Ангренажната верига е разположена по същея начин като че ли(още не съм я свалял, но ще направя и това тези дни, когато стигна за да я сменя(мисля че май е с 3 зъбни колела, аможе и да греша))

Ще пусна снимки при първа възможност, не се сърдете за бавенето :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.