Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Октавия във форума


Recommended Posts

Здравейте колеги. Много отдавна следя форумът но чак сега реших да покажа и моята колица. Октавия 1.8 1999г 125 к.с.. Скоро ще кача и снимки :)

normal_%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%28014%29.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е браво :) хубаво, че си се престрашил! Много симпатична количка. Да ти е честита! Гледам лека смяна на огледалата е претърпяла...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво друго да кажа?! Нов внос е от Германия на коледа точно ми я докараха (голям подарък) до сега не съм имал никакжи проблеми минал съм около 3000-3500 км . :)

А за огледалата - така ми я докараха иначе добре стоят нали? 8)

 

.:нов съм и нз как да кача още снимки в галерията:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...нов съм и нз как да кача още снимки в галерията:.

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3147

 

Надявам се горния линк да помогне. Просто сядаш и... smile125 Хайде, чакаме снимките. А за огледалата - на мен ми изглеждат симпатични, но някак си би и отивало по-голяма намеса по отношение на оптичния тунинг, че ако оставиш само огледалата, излглежда някак си започната, но недовършена (а тея жени са мнооо страшни...недовършените).

 

П.С. Ма ти от Балчик ли си бре...ех, хубава школа изкарах там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега ! Октавията наистина е добра...мен лично червения цвят ми е любим...а също и огледалата ти са красиви...браво браво...хубава колица имаш ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл.

Колата е много готина...аз лично много харесвам червеният цвят за Октавия 1.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума! ;) Октавията е страхотна и наистина червеното й отива много :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, страхотна е, да ти е честита!!!

 

 

 

PS: да и пазиш готините огледала, че онзи ден, един нещастник ми прасна едното както си чаках на светофара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бях забравил за кирилицата.... Та написах че мисля да я сменям със комби 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.