Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

15.06 петък 20h - Родопска къща


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Линк в профила ми отдавна няма. Т.е. няма откакто приехме правилата на форума и в тях не се разрешава да има в подписите на потребителите текстове с рекламна цел ( онзи всезнайко cenarius, ако го помните, беше решил, че линкът е с рекламна цел или просто се заяждаше!).

Иначе ето ти линк, макар, че вече е късно, но поне за следващия път:

 

 

www.rodopska-kushta.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, слагай линка в подписа си, да не го правя аз насила ;)

А относно изказвания, подобни на тези на "колегата" Cenarius аз ще имам грижата :lol: Мисля, че трябва да се прави разлика между реклама и реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, аз бях в 8 на уреченото място и Фабиана беше паркирана отсреща. Но вие не сте седнали на масата запазена от Колев. А когато с Чочо си тръгвахме, аз се оглеждах само вътре, а не и на двора.

А ние се чудехме, че има доста Шкоди около ресторанта, но......

Хайде следващия път. Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние питахме сервитьорката дали Ники е там и има ли запазена маса за нас, но тя не можа да ни отговори, затова решихме да седнем отвън, та който дойде да ни види по-лесно, но може би ще трябва да изработим едно флагче на клуба и да го слагаме на масата, та та ни разпознават и новите колеги :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с флагчето е добра идея, аз се неуспявам да дойда на някоя среща по една или дуга причина (това не ми е оправдание де). Надявам се някой "хубав слънчев ден" да си вдигна г*за (с извинение) и да се домъкна. И тъй, като не познавам лично нокой от клуба ще е нужно някакъв отличителен белег!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И десет флагчета да слагате, ако е запазена една маса, пък се сяда на друга....

Дайте да спрем да я чоплим тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFF:

по-добре вместо флагчета и такива глезотии, една голяма шкода на масата, като тази от рекламата (

)

Предвид обстановката и естеството на родопската, може да е от кебапчета, кюфтета за гуми, краставички и доматки за стопове и т.н.

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.