Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

15.06 петък 20h - Родопска къща


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Нямам късмет аз с тези срещи. В петък пътувам до Пловдив и няма да мога пак да дойда, а имам голям мерак :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, братлета! Няма да мога да дойда този уикенд. Искренно се надявах да се отскубна от ангажиментите, но не се получава. Евентуално за следващата събота, но ще пусна тема като твърда заявка.

 

Поздрави и извинявайте още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не пътувам за Самоков (за жалост се очертава точно обратното за момента), ще дойда и аз към 8 часа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе колеги що не дойдохте:(

Аз очаквах да се запозная с вас а вие не дойдохте!

Е надявам се следващия път ще бъдете по сриозни!

С колегата ID А пихме по биричка и ви чакахме до към 10:40!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе колеги що не дойдохте:(

Аз очаквах да се запозная с вас а вие не дойдохте!

Е надявам се следващия път ще бъдете по сриозни!

С колегата ID А пихме по биричка и ви чакахме до към 10:40!

 

колега, май не сте ни познали или пък сте сбъркали кръчмата :P - ние бяхме на една импровизирана Г-образна маса навън под навеса. Първите дойдохме там около 8, малко преди да почне дъжда, аз поне стоях до към 10, а и след мен останаха доста хора... то нас ако не сте забеляали, поне шкодите отвън не видяхте ли? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отидох там към 20,05 и на една от външните маси вече седяха Митко /Кранкенщайн/ и Цецо, после дойдоха доста хора и се наложи да добавиме още една-две масички. Аз съм доволен от срещата. Кофти че така сте си седяли самички, сигурно сте били вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да доста глупаво се е получило ама здраве да е!Другия път ще взимаме повече кординати!Бяхме с ID A вътре на запазената маса от kolev123..на името на Миро беше масата!и на него звъннах и той ме упъти така..ма явно е станало разминаване а нали и не се познаваме така че...здраве да е..другия път :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А извинявам се куде се намира тази къща да знам и аз да се докарам?

 

В Студентски град, малко след Студентска поликлиника. Виж профила на kolev123, там има линк към сайта им, където има и карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.