Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Външен лагер на полуоската?


Skoda_Estelle

Recommended Posts

малко не е по темата .. размери незнам, но защо не видиш серииния му номер от етос или от ауто-дата ако го има и с тоя новер да отидеш в магазин за лагери и да си свалиш размерите сам с един шублер или ако ти трябва да си го купиш. не е задължително да е от шкода магазин защото това не значи че е оригинален.

давам пример за който съм писал и преди: лагерите за алтернатори в магазина на Сим. Шосе са китайски и се предлагат за 4 лв бройката, аз си ги купих(благодаря на Виктор_ че ме светна) от специализиран магазина за лагери абсолютно същите за 1,5лв бройката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за етос-а е добра- не се сетих! Най-лесно би ми било със шублера, ама като са ми сложили там лагер, на който вътрешната черупка е по-голяма... т.е друг :evil: А друг оригинален сега нямам разглобен!

Ей сега ще си инсталирам етоса- от кога му се кумех!

И аз не искам да си купувам лагери от шкода магазина понеже искам нещо по-добро като лагер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pict0132.gif

Pict0134.gif

 

Излиза, че и на двата вида окачване лагерът е един и същ - с означение 2306. Този номер мисля, че ти е достатъчен, когато отидеш в магазина за лагери.

http://www.faann.net/page.php?menu=katalog_105&promena=nzp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още вчера го купих лагера с този размер, след като го видях от етос-а. Наистина външните лагери за сухи и мокри полуоски са еднакви!

Мерси на всички за помощта.

Вече си имам хубаво лагерче smile138

 

 

От другата страна на улицата, точно срещу бай Мето(магазина шкода на в.левски) има един магазин за лагери и семеринги! Лагера е руски :(

Но има по-сериозни магазини за лагери и семеринги:

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=917bb ... 5%EA%F2%E8

По принцип гледам да пазарувам от тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.