Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смених марката


Recommended Posts

Честита нова придобивка! От къде намери този звяр? В Лозенец не съм виждал такъв от години. И то Де лукс - с фаровете за мъгла, шибедаха... Много запазен изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 4такта на 2таката- това си е напредък :mrgreen: smile001

 

Честито возило!

 

тая трансформация е добра ама ако се сменят и 4 колелета с 2 :mrgreen:

 

честито за колата щом те радва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм удоволствието на такава машина да се уча да карам. Голямо удоволствие е да се кара!!! Много са по-пъргави от 120-ка. Но като цяло дотук са им предимствата. Много гният, много са шумни, не са много икономични за 1000куб.см., често имат проблем със включването на задна скорост, ако лоста е горе(има една ябълка, която се вади много лесно), имат проблеми с охлаждането, понеже радиаторът им е зад двигателя и се охлажда само от перка, която се върти постоянно като на 100С. Иначе за вървенето този двигател е уникален. С тези 1000 кубика, които обаче са на три цилиндъра, си изпълваше километража(150км/ч.), когато пожелаех.

Много й се зарадвах на машината като я видях. Много е запазена и изглежда супер. Да си я караш със здраве и безаварийно(че и частите им са кът и доста скъпи) и да си я вардиш, че не са много Вартбурзите като този!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер си е колицата...много си лачена...да ти е честита и много безаварийни километри с нея ти пожелавам ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са по-пъргави от 120-ка.

Видя се кое е по-по-най :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: на събора на соц возилата!!! Незнам обаче дали има видео!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, Митака пък говори за Гарде със 120Л стандартен двигател :P . А фашагите се гордеят с тоя двутактов варел :x ...

 

Иначе колега, колата наистина изглежда доста добре! Да ти е честита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега !

 

И аз съм на мнението на Ники Колев , че ако вагата е с добра центровка

шкодите ни нямат шанс . Братовчеда има вага и просто знам за какво вървене иде реч.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Светлион, да си я караш Варгата със здраве. Наистина изглежда много запазена!

 

Сега този автомобил се превръща в екзотика и спомен от т. нар. желязна завеса.

 

Но в интерес на истината Фюрерът ако можеше да види това изчадие на германската индустрия, щеше да се обърне в гроба!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, честито със закъснение:)

Видях го вчера на живо, изглежда супер - още по-добре от снимките!

 

Само да те посъветвам, пускай фаровете в тъмното, че всякакви има - летящи бмвта, деца, баби и т.н.

 

Поздрави :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.