Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода 120 L


Recommended Posts

Тази Шкода я поддържам от няколко години и тъй като се кара по един месец годишно зареждам и поддържам акумулатора у дома,почиствам я и отстранявам повреди ако има в съответствие с познанията ми.През септември ще я ползвам и ако има среща ще дойда с нея.

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142367

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

количката е супер само да попитам нещо: ключалките на предния багажник оригинални ли са защото при мен има коренна разлика и в устройството им и във вида им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че всичко е оригинално,мъжът който я е карал е бил електро инженер я е стопанисвал добре ,но не е правил никакви подобрения свен един бутон за включване на вентилатора за охлад.система и кутия за поставяне на радио,което засега не съм виждал.Дори километража не е сменил,след като е повреден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shotik браво на тебе..колата е супер..здрава читава...щом си е поддържаш..какво се притесняваш..браво браво продължавай в същия дух

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не съм обяснил ясно ,че аз само я подържам,не е моя и за септември като закарам Формана на ремонт обещаха да ми я дадат за временно ползване,за по-нататък ще видим какво ще се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна е! Има много "хляб" в количката. Всичко гледам е оригинал

запазено, иска едно "лустро" и става втора "Зденка"-червенка. :D

Не е пипано от невежи. Намират се все още и допълнителните тасове,

които липсват.

А този червен цвят може да се пробва само с полиране.

Късмет !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам я тази идея за полирането,което ще е знак за благодарност към жената ,която обеща да ми я даде септември месец,както и да сложа едни нови калъфи на седалките.Ще търся километраж да сменя ,защото нейния не работи и някои др. работи в зависимост от възможностите ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 години по-късно...

Вчера ходих по работа там,където е тази Шкода и занесох акумулатора,който е при мен за поддръжка от септември миналата година .

Сложих го на място ,прикачих кабелите,подкачих бензин ,дръпнах смукача дадох на "контакт" и "старт" и моторът запали от раз,независимо ,че 10 месеца не е работил.

Има вероятност за продажба,но ще пиша ,ако ме уведомят за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, shotik!

Изпитвам много яко чувство, когато виждам, че някой има желание да сътворява и поддържа, вместо да не му пука!

Ще оставя темата тука, а когато я вземеш (дай, Боже!!!), ще я сложа в "Проекти" - надявам се да има още много да ни разказваш за 120-ката! :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Както обещах ,пиша ,че ми е дадена заръка да уведомя за това ,че колата -Шкода 120 се продава,пускам и тема за това в раздел "Продава"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.