Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с отварянето на вратите!!!


biser.or

Recommended Posts

Еми!!!! Писна ми вече да купувам нови "дръжки",за да могат вратите да се отварят от вътре.Чупят се се в едно. :evil: Имам зла жена и малко дете и са като вандали :evil: Вече се чудя ,дали да не прибегна към побългъряване. Ако някой е имал подобен проблем със 135л /92г. нека да дава идеи,защото се отваря вече само една врата.Дръжките са пластмасови и обикновенно се чупят там където ляга накрайника на жилото. Ако се сещате за някоя хитринка,Свиркайте!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми!!!! Писна ми вече да купувам нови "дръжки",за да могат вратите да се отварят от вътре.Чупят се се в едно. :evil: Имам зла жена и малко дете и са като вандали :evil: Вече се чудя ,дали да не прибегна към побългъряване. Ако някой е имал подобен проблем със 135л /92г. нека да дава идеи,защото се отваря вече само една врата.Дръжките са пластмасови и обикновенно се чупят там където ляга накрайника на жилото. Ако се сещате за някоя хитринка,Свиркайте!!!

 

И аз имам този проблем, по-старите дръжки, нали? На шофьорската никога не съм я сменял, ама на предна дясна - много пъти, Накрая я побългарих с тел - най-добре да си приспособиш скоба от стоманена тел. Ако искаш, ще ти пратя снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та снимките са това :

 

http://my.opera.com/anarchy.misc/albums ... ?id=289486

 

Тази брава вече беше счупена (подобрението не е обвързано с покупка на нов продукт :D ). пробиваш малка дупка в пластмасата с нагорещен пирон (или самната тел, стоманена) и после и придаваш формата от снимките, така че пъпката на жилото да минава през отворите на телта. Успех!

 

ПП: Загубил съм пружинката, която връща бравата плътно към вратата, но вече година и нещо не съм давал 3лв. за брави:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.