Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кожен волан - поддръжка


Recommended Posts

Привет колеги

 

Окито е с кожен волан и се чудя с какво се поддържа, че идва лято слънцето пече.

 

Предварително благодаря за отговорите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми кола беше с кожен салон и си купувах от ОМВ едни препарати за поддръжка. Не си спомням името, но като отидеш ще ги видиш. Общо взето се пръска върху кожата, втрива се и след това се избърсва с чист парцал. Хубаво е да го правиш няколко пъти годишно, по този начин кожата се подхранва, винаги блести и е мека на пипане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми кола беше с кожен салон и си купувах от ОМВ едни препарати за поддръжка. Не си спомням името, но като отидеш ще ги видиш. Общо взето се пръска върху кожата, втрива се и след това се избърсва с чист парцал. Хубаво е да го правиш няколко пъти годишно, по този начин кожата се подхранва, винаги блести и е мека на пипане :D

 

Благодаря за бързият отговор smile174

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, за волана има препарати. Съветвам те, обаче да си слагаш сенник на таблото, че и без това идват жеги :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, за волана има препарати. Съветвам те, обаче да си слагаш сенник на таблото, че и без това идват жеги :D

 

Привет Пепи опа сори за спама :mrgreen:

 

Аз като не я карам я покривам с платнище, че нямам гаражче като теб smile169

 

Просто по принцип се чудех, ако някой е пробвал някоя марка да си каже мнението.

Просто си обичам много колицата и гледам да си я глеза.

 

Иначе сеника е задължителен взех си един от ТСМ доста голям за има няма 3 лв. покрива цялото предно стъкло и можеш дори да го зашипеш с вратите, ама не е препоръчително за паркиране на улицата че може да хване гората :mrgreen:

 

Айде стига толкова че оспамих положението и някой ще ми дърпа ушите smile150 smile174 smile174 smile174

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.