Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Доста странно клипче !


Recommended Posts

Закачил си е километража за оборотомер :lol: като върне газта и стрелката падне 30-40 км :lol: много ефектно, но някакси като превключваш предавките да не ти падат оборотите :lol::lol::lol:

 

ПС направо се разбих от смях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То си е е за смях..не гледаш ли как тръгва и набира като нашата Тойота..и като включва 2-ра му скача километража с 20 км..и аз се разбих от смях като го гледах..пълна простотия..и забележете на 3-та кара с 160 км :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигната е на крик. :mrgreen: и някой си играе ;)

 

:roll: не бях се замислил и това е възможно като алтернатива обаче е на 2 крика :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигната е на крик. :mrgreen: и някой си играе ;)

 

:roll: не бях се замислил и това е възможно като алтернатива обаче е на 2 крика :lol::lol:

 

и защо е на 2 крика че не се сещам???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигната е на крик. :mrgreen: и някой си играе ;)

 

:roll: не бях се замислил и това е възможно като алтернатива обаче е на 2 крика :lol::lol:

 

и защо е на 2 крика че не се сещам???

 

И аз тука нещо не зацепвам...обяснете ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е само едно задно колело да е във "въздУха" и може и 200км. да вдигнеш. :mrgreen: Блаженни са вярващите!!! smile109

 

Така е устроен диферинцяла!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора, я не правете такива простотии вкъщи за да не изпищи после някой, че му е гръмнал мотора - виждал съм клапан, вкопан в челото на буталото точно от подобно изпълнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пробвам :lol: , но ако излетя ти си виновен :oops:

По-добре не си играй. По принцип си е така - диференциала разделя лявото и дясното колело. Обаче има една такава особеност (дано не се излагам като пиша), че оборотите на въртящото се колело (вдигнатото във въздуха) ще станат два пъти по-големи от обичайните за тази скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо пък два пъти. Аз така си отлепвам барабаните на ладата. Вдигам я на крика, газ спирачка, даже ако не иска да се отлепи засилвам и рязко натискам спирачка но има опасност барабана да литне на някъде. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=rUm0Oy3h ... ed&search=

 

Това клипче също е много яко...има малко гонки между 120л, Рапид, 130РС и Лада ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.