Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пластмасов предпазител за ръба на вратите


ok3

Recommended Posts

Понеже на предишните ми коли доста беше олющен външния ръб на вратата при отварянето и в разни стени най-вече,тази на гаража (там вече съм монтирал една гума да поема удара) реших да пробвам пластмасовите предпазители които продават по автомагазинчетата ,това което намерих го продаваха по 2лв на метър но мисля че може да се намери и по-евтино ,черно е на цвят и е пластмасово по скоро от колкото гумено(прилича на срязано по дължината маркуче),във вътрешната му част има лентичка силикон за по-добро захващане, китайско производство.Цялата работа ми отне 10тина минути с помоща на резец и кърпа за почистване и за натискане за по-добро прилепване.За сега съм доволен от станалото ,но винаги мога да го махна ако ме подразни

Ето снимки от GSM-a -> http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thu ... ?album=175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре изглежда, само дето не знам дали ако решиш да го махаш няма да прецакаш боята. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега , така си се погрижил да не драскаш вратите на тез около теб , ама дали те мислят по същия начин , щот повечето едрогабаритни лелки отварят вратите със шут и тежко на тез около тях :evil:

Поздрави много добре е станало :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина добре изглежда, само дето не знам дали ако решиш да го махаш няма да прецакаш боята. :?

 

ами няма какво да прецака боята то е хванато съвсем леко но стабилно

 

ето какво преставлява ако може да се види

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... fullsize=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези лайсни се продават в различни цветове ... поне аз съм виждал синя , черна и "никелирана"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.