Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бензиномер


dj_accounter

Recommended Posts

Преди време пуснах темата за бензиномера и поплавъка за горивото.

Оказа се обаче, че проблемът не е от там- защото смених целия поплавък и съм сигурен, че жиците са свързани правилно.

 

Въпросът ми е: Някой знае ли точнокаква е тая платка на арматурното табло на самия уред- на бензиномера де и откъде мога да си я намеря. Защото от Еура Тек ми дадоха едни срокове и цифри, та свят да ти си завие.

Познавам магазините за Шкода в Пловдив, но никъде не мога да намеря такава част.

Колата е Фелиция 1.3 карбуратор, производство - не знам кога

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пишеш по два пъти???

Има магазин Шкода в София на Сточна гара. Ще проверя цената на платката за таблото в понеделник и ще ти пиша.

М/у другото - твоето табло от кафявия интериор ли е или от черния?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото - твоето табло от кафявия интериор ли е или от черния?

 

smile188

Колега Фелиция нямат кафяв или черен интериор ;) Май се бъркаш с Фаворит.

 

А в случеят е нужна годината на прозводство на колата.Ако не се лъжа има някаква разлика на таблата след 98г(може и аз да греша).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе - каква съм заспа. :evil: Като не чета като хората......

Нищо де, има лек - да види каталожния номер на таблото - некъде по платката требва да е тая пущина и да го постне - пък ще търсиме :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги.

Но не ми се ще да свалям таблото само за да се види номера на платката. Ако е възможно да ми кажете колко струват платките от всеки вид или направо целия уред.

Предпочитам ако е възможно направо свалям таблото и да монтирам новата платка или уред. Щото се пробвах да го свалям и работата е леко пипкава- та ако може на един път да мина със свалянето, ще е направо супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.