Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на интериор??


Recommended Posts

Значи първо здравеите аз сам от новото попълнение ;)

моя вапрос е можел и да се смени интериора на 130 ???

10х предварително :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре дошъл във форума ни smile187

 

сам ли искаш да го смениш?? или питаш дали някой може да ти го смени??

 

няма невъзможни неща, незнам какво искаш да правиш ама с желание и пари всичко може да се направи:)

 

разгледай снимките в галерията, от соколският манастир, има няколко коли които са с подменяни интериори>>> ако имаш предвид дамаската на седалките де. по добре кажи по точно какво искаш, а не да гадая и да пиша глупости който ги предполагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Табло можеш да сложил от Felicia.(до колкото знам никой от форума не го е правил).С такаво табло може да сложиш и барче от Felicia(ако си взел таблото от Felica LX няма да има такова барче,ако е от GLX има).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото аз сам запознат за да се сложи табло от фелка треа да се преправя и кормилната колонка демек треа да се дигне нагоре но наистина няма не вазможни неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега идва мн ниско таблото от колонката утре пик4ета имам на разглобено да имаш

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега според мене няма никакъв смисъл да се прави цялата преработка защото тя и вид не вади но тва си е въпрос на вкус ето и обещаната снимка имам и още но на тях не се вижда огромната разлика

 

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_p ... id=3161154

 

 

пп. колега а старото табло от 130 какво ще го правиш на мен не ми трябват уредите имам си само таблото без клчове без нищо ако се продава пиши ми на лс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така де и аз това исках да кажа че трудно ще се захване и труда които ще се хварли според мен е излишен защото не вади толкова вид с това табло

 

за линка мн сори уш го проверих ама :oops: :oops: ето ви нов http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110863&photo=19

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е излишен труда като се бориш за CZ Tuning Cup със силна конкоренция smile102 . :D ...да не говорим за момичетата smile020 smile070 А лично на мен..харесва ми! smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако повече ти харесват ръбатите форми , сложи си табло от Фаворит / Форман - основата е същата , но капаците по - ръбати ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом сме тръгнали в този дух- какво ще кажете фелиция с 120ково табло! :mrgreen:

 

Аз също съм замислил някой хубав слънчев ден да сложа фелско табло в естелката... Но за всичко си има време :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм замислил някой хубав слънчев ден да сложа фелско табло в естелката... Но за всичко си има време :)

 

Адаш, надявам се го казваш само на шега - то ще му стои на Гарда кат на свинче звънче... а и забрави после да те допускат до участие ретроралитата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.