Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фелиция съединител


Recommended Posts

При натискане на педала на съединителя се чува едно стържене. Може би аксиалния лагер е износен. Колко ще върви още така. Някой да има опит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгубил съм си кристалната топка , а боба го изядох да ти кажа колко ще кара , но имам една препоръка ... поне от кумова срама свали скоростите да видиш ква е хавата , щото иначе трудно се кара без амбряж особено в задръстване / вече пробвах и не повтарям / ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега трябва да сменям целия съединител :evil:

 

Не си прецакан толкова не се ядосвай. Прекарват се тези които не сменят целия съединител. :!: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.