Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Шкода


Recommended Posts

Goga, много ти сладурско колето, ползвай си я със здраве и в щастие :P И колегите не са прави - на това купе този 1.4 дизел със сигурност не е мъртвец!! Доколкото знам има близо 200nm въртящ момент, а съм карал неведнъж едно Ксара Пикасо от старите с 2.0 HDI, което е с 205nm, 90кс и въобще не е бавно, а тежи доста повече. Вярно 600см3 са си разлика, но въртящия момент си е въртящ момент!!! Радвай си се на колата и вози децата с жената и въобще си прекарвай добре!!!

 

Супер ти е колето, супер му е двигателчето, ново е - повече няма какво да искаш smile194 smile174

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    16

  • NightSpirit

    5

  • corropt

    4

  • BlackPearl

    3

Най-много писали в темата

Честито и от мен \:D/ Много да те радва и много безаварийни километри !

 

Ето тази снимка много ме радва- баба и внуче :mrgreen:

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... at=0&pos=2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси :) . Колицата наистина ме радва страшно много.

 

Dereal, наистина има близо 200 нм въртящ момент(195 ако не се лъжа) и на 2000 оборота те лепва за седалката :mrgreen:. Вярно си е - не е расова бегачка, но на мен ми е достатъчно.

 

NightSpirit, стикера е толкова законен, колкото и стикера на ЕТ (слава богу нямам такъв на задния джам 8) ). Не мисля, че ще ми направи някой проблеми със стикера. С 1000 МВ-то са ме спирали катаджии и са се радвали на стикера междудругото. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и аз трабва да се сдобия с един такъв. Иначе и аз нямам на ЕТ, за което се радвах страшно много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Goga!

Много безаварийни с нея. И с мойта имах проблем първия ден - спукана гума. От тогава до сега обаче съм без проблеми. Дано и при теб проблемите свършат с днешния ден!

 

Поздрави

 

PS: Ще те издебна в квартала да ме повозиш едно кръгче :mrgreen:

 

PS2: Ко праи Рустърчо пред нас бре?!?!?! И взел че спрял и до джипа! Що не цъкна на звънеца да го погледна аз изотгоре :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за честитките.

 

PRR, нямаш проблеми за кръчето :) . И аз се надявам дребния проблем днес да е последния за в бъдеще. Какво прави Болеславчо :mrgreen: пред вас ли? :lol: Първия път като се връщах от ЕТ спрях там, за да си напазарувам. Нарочно го щракнах до джипа, знам че е твой :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Гога,

 

Ядовете е по-хубаво да са в началото и да приключат веднъж завинаги след това. Дано оттук нататък Болеслав само усмивки и приятни изживявания да ти предлага и винаги да бъдеш горд с него. Честито още веднъж !!!!!!!!

 

 

PS. Аватара или подписа няма ли да ги актуализираш, че и баба Шкода да види млад левент до нея ? :D

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и честито, със здраве да си я караш, много безаварийни километри ти пожелавам. Аз карам Румстер от 3 месеца 1,4 ТДИ и съм с отлични впечатления от колата. Минал съм 5 000 км. Единствено засега малко повече ми харчи от това което дават като разход, но се надявам след още 2-3000 км да се нормализира / към момента 5,5/100 извън гр. и 7,5/100 в града при нормална скорост 120 км/ч, без А/С с него + 1л/. Отлично стои на пътя, в завоите и т.н.Абе много готина кола за своя клас.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е Гога, честито :mrgreen:

 

Здравей Гога!Вече си писахме с теб.Искам да те попитам от къде си взел тези надписи който са сложени на задното стъкли "шкода клуб-България"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vili,относно стикерите драсни едно лично на Mishelle(админа на форума). Предполагам ще се разберете по пощата да ти прати или нещо подобно. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези надписи се взимат от Юли ( ник = мишел) като трябва да се уговориш с него или трябва да дойдеш на някоя среща. По желателно е да е второто, че иначе всеки ден някой ще иска стикер на клуба и Юли ще полудеее.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или трябва да дойдеш на някоя среща. По желателно е да е второто, че иначе всеки ден някой ще иска стикер на клуба и Юли ще полудеее.:)

 

Наско, vili е от Видин. Аз затова съм писал за пощи и тн ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Гоги, пак честито, Руумстъра е страхотен! Пожелавам ти като стане на годините на МБ-то да изглежда поне толкова добре колкото него!

 

П.с.: И кво си ми го заснимал на улицата - пъхай я в гараж тас кола и на дъжд да не съм те видял да я караш :P;) :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честитих,още като го поръча,сега пак!

Честита нова придобивка Гога,супер е колата-със здраве да си я караш-и проблеми да нямаш с нея за в бъдеще-в сервиз само за обслужване и се позволява да влиза!

smile179 ! ENJOY ! smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз честитих преди, ще честитя и сега!

 

ЧЕСТИТО ГОГА МНОГО ДА ТЕ РАДВА КОЛАТА И БЕЗАВАРИИНИ КИЛОМЕТРИ

 

Сори за закъснението отново :oops: , но рядко посещавам този раздел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със закъснение, ама по-добре късно, отколкото никога ;)

Та честито за хубавата придобивка Гога, готин е monster-чето :) Със здраве да си го карате и завист да не го лови ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайнера който е правил Руумстъра и новата Фабия трябва да си скъса дипломата и да се насочи към дизайн на тостери или нещо подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички :) !

 

Дизайнера който е правил Руумстъра и новата Фабия трябва да си скъса дипломата и да се насочи към дизайн на тостери или нещо подобно.

 

Естествено! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.