Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Шкода


Recommended Posts

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    16

  • NightSpirit

    5

  • corropt

    4

  • BlackPearl

    3

Най-много писали в темата

Честито, Гога !!!!

 

Малко да я чакаш, много и навсякъде да те вози. Как да не е нищо особено Румстера, той е най-красивия - с очи като кокетка и тяло на морска сирена. Много щастливи мигове зад волана ти пожелавам !!!

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, goga,

Аз Марта я чаках 6 месеца. Поръчах я на есенния салон 2001 и си я взех на 8 март 2002. (затова и тя празнува с жените на гореспоменатата дата и съответно се казва така :oops: ). Малко ти завиждам за чувството "мирише на ново" - с нищо не може да се сравни... :lol:

Със здраве да си я карате и много да и се радвате.

 

P.S. наистина - да не изоставиш "баба", че ако е с характер - ще изревнува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, да разбирам ли, че дилемата Логан/Руумстър е завършила в твоя полза :D . Поздравления за избора, чакаме снимки, пък що не и да повозиш :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, да разбирам ли, че дилемата Логан/Руумстър е завършила в твоя полза :D . Поздравления за избора, чакаме снимки, пък що не и да повозиш :mrgreen: .

 

Да, Коко, в моя полза завърши :mrgreen: . Дилемата беше Логан/Фабия комби, ама въпроса се реши кардинално - с Румстър 8) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами останалите ти пожелаха всичко, което може... Аз просто ще добавя едно ЧЕСТИТО!!! И със здраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе то няма и седмица откак съм го поръчал. Дано да си прав. 8) Мерси за инфото ;) . Ти, да не би случайно да бачкаш в ЕТ? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти, да не би случайно да бачкаш в ЕТ? :roll:

 

според мен да, иначе няма как да знае че са ти сложили номерата, и преди споменаваше точно кога ще ти оправят документите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как така съм пропуснал да честитя :oops: Честито Гога и да се похвалиш като я вземеш :D

 

combata работи в ЕТ и е от Перник :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pepi, PETYO, благодаря ви за честитките ;) .

 

Подозирах аз, че combata бачка в ЕТ smile001 . Както казах вчера - дано тези дни да си взема колицата, че така ме сърбят ръцете! smile101

 

Поздрави ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Взех го 8) !След точно 2 седмици чакане, вчера ми се обадиха да си я взема и днес, най-после, колицата се озова в ръчичките ми. Колата е страхотна (е, не е Superb L&K 2.5 TDI, но пак е страхотна!)! Обаче доброто ми мнение за ЕТ замина по дяволите - взимам си колата, тръгвам щастлив и доволен, пуснал съм си климатик и музичка, и живота ми се струва прекрасен...и изведнъж ми светна лампичката в главата, че дистанционните за централното не са ми ги дали и хайде обратно до ЕТ. Влизам вътре и обеснявам къ`ф точно ми е проблема, и една "мила" жена с мустаци, дето виси на рецепцията ми изтърсва Eми ние сме забравили да ви монтираме аларма :!: Идея си нямате колко тъпо се почувствах :evil: ! Поне за компенсация ми я предадоха с изпуснати (до нормалното налягане) гуми, 3/4 пълен резервоар, и всички консумативи на максимума. Което разбира се не ми спести още 2 часа висене.

Днес й навъртях скромните 48 километра и съм страшно доволен. Даде ми среден разход от 6,5л. при пуснат климатик, изключително бабешко каране и доста висене в задръствания (като се разработи, би трябвало още малко да спадне разхода според мен). Чувствам се в нея като в самолет и май е нормално, като се има предви, че преди това съм карал основно 40 годишна талига, в която екстрите представляват колан, седалка и волан :mrgreen:. Не смея да я юркам, но според мен доста прилично върви с това моторче 1,4. От доста хора чувах, че едва ли не ще е мъртвец с него, но поне на мен ми е достатъчно. И независимо, че като габарити е сходна с Фабия Комби, специално отзад, в “хола” буквално мога да се пренеса да живея :D. Е, хайде стига съм спамил, цял роман написах. Отивам да се радвам на придобивката и да попрочета книжката с инструкции:). Поздрави! :mrgreen:

 

П.П. Ще пусна и снимки, ама по-късно, че след цял ден в ЕТ ми е само до снимане, както се сещате :mrgreen: .

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде най-после. Честита да ти е, да сте живи и здрави ти и твоето семейство и да и се радвате поне толкова дълго, колкото на старата.

 

P.S.: Какви са тези глупости с алармата? Какво сега нямаш аларма ли? Какво ти казаха от ЕТ, как ще решат проблема и най-вече какво ще ти предложат като компенсация за безумното си поведение? Направо нямам думи! Да си купи човек чисто нова кола за толкова пари и да не може да се порадва 5мин. от тези глупаци. Аз явно за сега съм от малкото хора, които не са имали проблеми с ЕТ - ЗАСЕГА! Чак ме хвана яд като прочетох как са те пре**ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за честитките. Алармата ми я сложиха веднага като им казах, което разбира се означаваше още 2 часа висене :evil: . Компенсацията им беше 3/4 резервоар (сигурно цял им се е видял твърде много :x ), консумативи на макс и извинение с половин уста. Та такива ми ти работи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пак добре, че са ти я сложили. А цял резервоар както и да го погледнеш си е доста! :o 3/4 или 24/32 е по приемлив вариант. Важното е, че е минало и сега можеш само да се радваш на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее Гога честито и от мен...със здраве да си караш новата придобивка..и много безаварийни километри..

 

П.П: Руумстер ми е любимата кола..дал Господ скоро и аз да се сдобия с един ;);)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано само това ти е проблема с колата в следващите 40 години.;)

 

честито и вече се чудя на следващата среща как ще дойдеш и с 2те шкоди да ги видим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси 8) .

 

 

Проблемите не закъсняха обаче...ей сега се връщам от ЕТ, защото алармаджията разкачил някакъв кабел и ми светеше лампата за емисиите на двигателя. Дано да ми е последния проблем в близко бъдеще :) . Довечера ще кача снимки да го видите красавеца в компанията на баба му Шкода :lol: .

 

едит : Вече има няколко снимки в галерията :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! Кога я взе, кога успя да и сложиш стикера :D Аз още нямам таъкв, но все не успявам да дойда до Родопската. Последно всичко наред ли е с тези стикери пред КАТ, че имаше една тема, в която се изказваха разни съмнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.