Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова Шкода


Recommended Posts

Е, драги съфорумци, втората Шкода в семейството вече е почти факт. Днес подписахме договора, колата я имат на склад (всъщност беше последния Румстър 1,4 TDI на склад изобщо) и остава единствено да уредят нещата с регистрацията и застраховките, че на мен не ми се занимава да вися на опашки в КАТ. Надявам се, най-много до двасетина дни да се сдобия с Skoda Roomster Style 1.4 TDI – PD. Цвета е сребрист металик. Екстрите, извън стандартните за Style-а, са - аларма, радио СD с МРЗ “Skoda Dance” и ASR. Дилемата беше между Fabia Combi и Roomster. В крайна сметка обаче се оказа, че на относително малко по-висока цена, получаваш доста повече екстри и вътрешно пространство, и в крайна сметка избора ни се спря на Roomster.

 

Днес го видях за първи път и мога смело да кажа, че почти се влюбих в него. Нищо, че мяза на баничарка и, че дизайна му наистина е малко странен. На мен ми харесва :mrgreen:. Интериора , който ако не се лъжа е същия като на новата Фабия, е доста по-изпипан от салона на комбито на старата Фабия. Е, естествено Румстърчо доста има да се потруди, докато заеме (ако изобщо успее) мястото на зеления звяр в сърцето ми ;) .

 

Та това от мен. Общо взето съм на седмото небе. Колата обективно погледнато не е нищо особено, но ми е първата нова кола и е нормално да се вълнувам толкова :D. Като я взема, няма да пропусна да се похваля.

 

Ето го и самия него! http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thumbnails.php?album=174

 

П.П. Намислил съм да го кръстя Болеслав :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gogata

    16

  • NightSpirit

    5

  • corropt

    4

  • BlackPearl

    3

Най-много писали в темата

Честито, Гога!

Много, много щастие и радост ти пожелавам с новата количка!Много да те радва и голям късмет да ти донесе!

 

П.П.-Точно същата разглеждах подробно в едно от представителствата на ЕТ в друг град!Много е симпатична! :P .Със здраве да си я караш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито Гога за новата придобивка...хиляди безаварийни киломтери..аз също съм голям фен на Руумстер..дано и аз скоро се сдобия с такава ;);)

 

Поздрави 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Само безаварийни километри с новата придобивка!

И(аз знам че няма-ама да кажа) да не забравиш "старата си кола"! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, честито! Бързо да ти я регистират, със здраве да я караш и да изкара поне колкото старата :D

И недей да говориш, че не е нищо особено. Много си е готин Руумстъра. И не прилича чак толкова на баничарка. Супер просторна и функционална е колицата. За семейство или малък бизнес е перфектна. Не била "нищо особено"... ми то Ферарито е особено, другите са все коли. За теб ще си е даже много особена, защото си е твоя. Така че честито още веднъж и брой дните докато я регистрират (моята точно 10 дни я бавиха).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито goga - със здраве да си я караш.

 

ПП: Карах известно време зад една - доста ми хареса задницата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията! Утре ще отида да оставя пълномощното, с което да я регистрират и застраховката гражданска отговорност, пък после ще видим колко ще се бавят с регистрацията(ако е само 10 дни, ще си ударя г*за в тавана :mrgreen: , понеже ми казаха да се подготвя за поне 3 седмици чакане). За "нефеновете" на ЕТ искам да кажа, че не са съвсем прави - днес точно за половин час оформиха документите и ме заведоха при колата, че даже и кафе ме почерпиха :lol: . Искам да изкажа специалните си благодарности на Константин Костов - главния мениджър на отдел "Продажби". Независимо, че не чете тук, длъжен съм да спомена, че е много свестен човек :) .

 

 

"Старата кола" няма в никакъв случай да я забравя обаче :mrgreen: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито gоga, да си жив и здрав и безаварийно да си караш Шкодичката. Нашата я поръчахме на същата дата преди 1 година 06.06.06г. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе Гога, от кога го чакаме този момент smile159

Да ти е честита новата колица, хиляди безаварийни километри с нея и да ти носи много радост на душата. Грижи се за нея, слушкай я и тя ще ти се отплати подобаващо. И наистина - да не вземеш да забравиш баба Шкода. Пали и нея, карай я от време на време, тя ще се радва ;)

 

P.S.: На следващата среща те искаме с Румстер-а 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито :)

Много щастливи и безавариини км зад волана на готиното руумстър-че :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Гога :) Да си го карате със здраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Гога! Мнооооого безаварийни километри и много радост с нея/него :mrgreen:

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е 4естита. Утре бих могъл да видя дали е влязла в групата за регистрация.А относно дилъра наистина има6 късмет ,наистина е коректен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж - благодаря ви на всички за пожеланията. Сега остава само голямото чакане, през което времето ще се влачи баааааавно, бавно :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво поздравления за избора. според мен е по добре от старата(как звучи само) фабия комби. мн безавариини километри ти желая

 

първият момент се уплаших да не си върнал 1000мб то за 800 лв отстъпка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много симпатична.

Мисля, че подхожда дори и на млади хора. Аз преди да взема Фабията се бях насочил към Пежо Партнер, ама сега това ми харесва повече. Мисля, че Шкода с Руумстър разбиха стереотипа "баничарка= 40 годишен"

Честито, и да возиш само хубави хора, на хубави места, с хубавата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първият момент се уплаших да не си върнал 1000мб то за 800 лв отстъпка :mrgreen:

 

Не бих се изгаврил така със старата дама, дето от 40 години служи на семейството,а от 20 ми вози задника :mrgreen:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.