Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕММА 2007 SOUND & TUNING(2,3 юни) - Писта ДРАКОН с.Калоя


Recommended Posts

Колега, страхотна е колата! За подерен път ми пълниш душата :mrgreen: Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос отново за предните фарчета за мъгла... Искам да попитам как светят те на тъмно с изклучени къси и дълги- т.е само те.

Гледах скоро фаровете на едно ауди- фабрично. Направи ми впечатление, че халогените на бронята осветяват по добре пътя отколкото самите фарове!!! smile049

С тези как стои въпроса?

А марката им каква е?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарчетата КЪРТЯТ smile016 -евала колега.Много добре измислено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос отново за предните фарчета за мъгла... Искам да попитам как светят те на тъмно с изклучени къси и дълги- т.е само те.

Гледах скоро фаровете на едно ауди- фабрично. Направи ми впечатление, че халогените на бронята осветяват по добре пътя отколкото самите фарове!!! smile049

С тези как стои въпроса?

А марката им каква е?

Поздрави

 

фаровете са HELLA COMMET FF50

2 за мъгла и 2 за дълги ...

когато ми остане време и ако се сетя ще ти щракна 1 снимка ... дано да се сетя де ... иначе светят много много добре ... и не са кой знае колко скъпи по 130 лв е комплекта по 2 бр. - виж тук

http://www.rallylights.com/hella/ff050.asp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето още малко снимки ... тях не ги бях качил досега защото ме помолиха да не ги публикувам до днес ... бяха обещали повече именно затова сега се радвам, че не казах каква е точно изненадата - има 1 снимка в новия брой на AUTO BUILD, първата от 4-те които качвам ... трябваше поне малко по-голяма да я сложат в списанието , не 4/7 см :(

P1000452.jpg

P1000453.jpg

P1000455.jpg

P1000464.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за снимките-супер са!

P.S-тоз Рендак с фарове от Пежо 306 ли е,или така ми се струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сминките са чудни ;)

 

P.S - и на мен ми се струва, че предницата е на 306 :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сминките са чудни ;)

 

P.S - и на мен ми се струва, че предницата е на 306 :D

 

И аз в първия момент помислих че е Пежо 306 СЕДАН...но като се загледах се усетих че е Рено..но наистина фаровете отпред са на Пежо 306..след 1999 или 2000 год които ги произвеждат ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да от 306-ца са, ама не са серийно ... така де кристални са - като допълнителен тунинг се продават ;) ... иначе бая са си поиграли момчетата за да я направят.

П.П. честно казано яд ме е че за Октавия няма никъде такива възможности за тунинг на фаровете ... примерно кристални фарове за модела преди фейслифта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. честно казано яд ме е че за Октавия няма никъде такива възможности за тунинг на фаровете ... примерно кристални фарове за модела преди фейслифта

 

kколега аз не съм много в час с тунинг на нови автомобили и подобни ама я глей тука http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5027

 

ако не се лъжа това са кристални фарове или поне така ги описва продавача. Звънни и питай вземе да се окаже, че шкодичката ти ще гледа с нови очички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. честно казано яд ме е че за Октавия няма никъде такива възможности за тунинг на фаровете ... примерно кристални фарове за модела преди фейслифта

 

kколега аз не съм много в час с тунинг на нови автомобили и подобни ама я глей тука http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5027

 

ако не се лъжа това са кристални фарове или поне така ги описва продавача. Звънни и питай вземе да се окаже, че шкодичката ти ще гледа с нови очички :)

 

прегледал съм обявата ... само че тези фарове за моделите след фейслифта (08.2000г.) ... на мен не че няма да ми станат ама заради тях трябва да сложа и бронята и решетката на модела след фейслифта (има разлики и в тях въпреки че в обявата е казано че стават и за по-стария модел) ... на всичкото отгоре нямат и фарове за мъгла - само къси и дълги имат а това е много голям минус, повярваи ми ;)

... и все пак благодаря за инфото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Какво стана с колицата гледам не си писал от 2 години guru ??? ако още влизаш разкажи малко... няма да се разсърдим и на снимков материал :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така де тва го видях и аз ;) за колата ставаше на въпрос ;) че излезнаха папарашки снимки и ми стана интересно защо няма тема в раздел "Проекти" ;) smile049 :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.