Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ЕММА 2007 SOUND & TUNING(2,3 юни) - Писта ДРАКОН с.Калоя


Recommended Posts

smile152 smile152 smile152 Браво,браво,браво!Да те питам-какви са ти крушките на фаровете-много манияшки светят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile152 smile152 smile152 Браво,браво,браво!Да те питам-какви са ти крушките на фаровете-много манияшки светят!

 

Bi-XENON на 12000К ... а в допълнителните фарове са OSRAM SILVERSTAR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията кърти, много ме кефи.

Но същото за жените не мога да кажа. Как са ги избирали незнам :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията кърти, много ме кефи.

Но същото за жените не мога да кажа. Как са ги избирали незнам :lol:

 

Абсолютно съм съгласен !!! Каката дето прилича на тетка, с банския и тигровите ивици по шупналата и снага, направо загрозява цялото шоу и Окти в частност. А Окти е кралицата на деня, кви са тия грозни създания около нея - гол корем и минижуп не е еталон за сексапил и красота.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...гол корем и минижуп не е еталон за сексапил и красота...

Право в десетката и съвсем точно казано smile159

И аз не видях никъде сексапил.

Тази боядисаната, с очила тип Сталоун (е, на него му отиват, ама на нея са й големи - очеизвадно е) не трябваше да се усмихва...

За съжаление на момичетата от последната снимка никой не им е казал, че на светли дрешки няма как да сложиш черни обувки... Пък и някак си малолетнички ми се виждат...

Ама карай, добре, че е колата да краси фона 8)

 

P.S.: Ако на някого тези момичета са им познати, приятелки и т.н. да ме прощава. Нямам за цел да обидя никого. Аз самия също не съм първа прелест. Но това все пак е шоу, където се предполага, че трябва да има подбор ;) Ей сега да излезна на улицата в рамките на 10 мин. ще срещна поне 5 по-красиви и удачни за случая жени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата снимка става и за календара - много добра се е получила светлината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...гол корем и минижуп не е еталон за сексапил и красота...

Право в десетката и съвсем точно казано smile159

И аз не видях никъде сексапил.

Тази боядисаната, с очила тип Сталоун (е, на него му отиват, ама на нея са й големи - очеизвадно е) не трябваше да се усмихва...

За съжаление на момичетата от последната снимка никой не им е казал, че на светли дрешки няма как да сложиш черни обувки... Пък и някак си малолетнички ми се виждат...

Ама карай, добре, че е колата да краси фона 8)

 

P.S.: Ако на някого тези момичета са им познати, приятелки и т.н. да ме прощава. Нямам за цел да обидя никого. Аз самия също не съм първа прелест. Но това все пак е шоу, където се предполага, че трябва да има подбор ;) Ей сега да излезна на улицата в рамките на 10 мин. ще срещна поне 5 по-красиви и удачни за случая жени.

 

 

 

 

Вие пък сега, мноо кусури намирате ;)

Момичетата са застанали да добият малко самочувствие, все пак са се редили на опашка да ги снимат до най-яката кола на шоуто :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата снимка става и за календара - много добра се е получила светлината

 

От неговите има и други, които са идеални за календара!На мен определено ми е фаворит!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са се возили досега само на Лади и по-големите гъзарки на Калибри, време им е било да се докоснат и до истински автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са снимките..много ме радват..и октавия-та не е лоша..супер е всичко..мен ми хареса онази снимка..дето са няколко коли..и са пуснали фаровете..на Октавиа-та са най-добре ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено 1вата снимка заслужава най-много да влезе в календара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изчакайте още малко ... чакам да ми пратят още снимки ... ще има и изненада за всички фенове на ШКОДА ... само дано не мине черна котка път и да стане работата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гол корем и минижуп не е еталон за сексапил и красота

не е еталон обаче подчертават хубавите линии на тялото на въпросната кака>> не оня тигъра със грозните очила!

 

ще има и изненада за всички фенове на ШКОДА

 

еххх така е най гадно, да загатнеш нещо и да не кажеш..... :( я сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е еталон обаче подчертават хубавите линии на тялото на въпросната кака>> не оня тигъра със грозните очила!

 

ще има и изненада за всички фенове на ШКОДА

 

еххх така е най гадно, да загатнеш нещо и да не кажеш..... :( я сподели

 

тя тая добре че я боядисаха ... иначе наистина ... не беше нищо особенно, дажа малко пухкава си беше като се има напредвид че е и ниска ...

 

за изнендата почакайте малко ... само дано да стане ... не искам да кажа и да вземе да се прецака нещо и после да се :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудни снимки :) Колата много ми харесва, добре си се справил :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата никак не е лоша,въпреки че съм фен на ''чистия'' тунинг.Няма ли някакъв начин да скриеш халогените или те съветвам поне да ги демонтираш по време на състезания.Другото,което бое на очи е несъразмерността между дискове и джанти.Хубаво е колата да има идея и твоята я има,не е безцелен сбирток от части,въпреки,че някои компонети дават подобно впечатление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата никак не е лоша,въпреки че съм фен на ''чистия'' тунинг.Няма ли някакъв начин да скриеш халогените или те съветвам поне да ги демонтираш по време на състезания.Другото,което бое на очи е несъразмерността между дискове и джанти.Хубаво е колата да има идея и твоята я има,не е безцелен сбирток от части,въпреки,че някои компонети дават подобно впечатление

 

все пак по шоутата ходя само за присъствие ... колата не е правена за състезания а за собствено удоволствие (подчертавам) саморъчно и може да се каже с 60% подръчни материали ... кара се много - не е от тези които след въпросните състезания се прибират в гаража и така до следващото подобно мероприятие ...

П.П. По нея има всичко което ми трябва когато съм на пътя (не обичам ниските скорости ;) ), а това изисква аксесоари които трудно могат да се прикрият

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето примерно допълнителните стопове, които играят и ролята на сигнални светлини за мъгла при определени условия, под мрежата на задната броня ... те са "прикрити" ...

P4220109.jpg

100_3069.jpg

но фаровете за съжаление не мога така ... те са отпред и са сложени за да СВЕТЯТ повече, мрежата "реже" от лъча

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето примерно допълнителните стопове, които играят и ролята на сигнални светлини за мъгла при определени условия, под мрежата на задната броня ... те са "прикрити" ...

P4220109.jpg

100_3069.jpg

но фаровете за съжаление не мога така ... те са отпред и са сложени за да СВЕТЯТ повече, мрежата "реже" от лъча

 

На пръв поглед на първата снимка помислих че си идвал към Асеновград на Асеновата Крепост(самия път) ама гледам че има паваж..пък пътя за асеновата няма паваж ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре си ги прикрил, изобщо не се сетих, че там може да има светлини за мъгла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.