Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Iron Maiden


Recommended Posts

Концертът беше страхотен.

Много зрелищен.

Стадиона разбира се претъпкан.

Не съм фен на групата, отидох за да не пропусна. Въпреки това много ми хареса. Изключителни музиканти и много заряд и на сцената и в публиката.

Доволен съм.

Срещнах и шкодаджии даже еййй навсякъде сме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен не ме впечатли, да не кажа че се разочаровах. На поне половината им парчета публиката гледаше като ударена с мокър парцал - бяха непознати. Само класиките им (666, Fear of the dark и сие) се включваше. Не се върнаха на втори бис (според мен публиката го заслужаваше), нямаше нито един пиро ефект, светлинноот шоу също не беше на ниво. А ако го сравним с концерта на Metalica преди 10 години бих казал че направо не струваше.

 

Това все пак си е мое мнение де. Никого не ангажирам с него.

 

Поздрави

 

PS: Както отбелязоха доста от присъстващите Maiden пропуснаха едно почти задължително парче за България - Alexander The Great.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако го сравним с концерта на Metalica преди 10 години бих казал че направо не струваше.

 

Е все пак Metallica са друга бира...еххх хубави времена бяха.

А за Ози Озбърн какво ще кажеш? Хареса ли ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да отида на Мейдън, и много ме е яд, но...

Днес си купих билет за Меноар, едни от любимите са ми, и с нетърпение ги очаквам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме, разбира се то може ли без нас? :)

 

http://krankenstein.data.bg/MOV00011.3gp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак Metallica са друга бира...еххх хубави времена бяха.

А за Ози Озбърн какво ще кажеш? Хареса ли ти?

 

Мда. Metallica са друга бира. По-точно бяха друга бира. Сега не бих отишъл - последния албум е отврат :evil:

А Ози не го понасям.

 

Виж на Manowar мисля да се пробвам. Колега nicolas, откъде взе билета и каква цифра?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не съществуваха в английския думите king, sword, glory, warriors, brothers, blood... (пропуснах ли нещо?) за какво ли щяха да пеят Manowar :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

На Manowar и аз съм 100%. Ако има вариант да се комплектовам с някой за пътуването още по добре.

Manowar винаги са ми били сред най-любимите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

На Manowar и аз съм 100%. Ако има вариант да се комплектовам с някой за пътуването още по добре.

Manowar винаги са ми били сред най-любимите.

 

Личи си ;), предполагам в тяхна чест си Odin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

На Manowar и аз съм 100%. Ако има вариант да се комплектовам с някой за пътуването още по добре.

Manowar винаги са ми били сред най-любимите.

 

Личи си ;), предполагам в тяхна чест си Odin

 

Разбира се smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак оспамихме темата....

 

Аз май ще пътувам за Каварна на 30ти (т.е. в деня на концерта) и на другия ден вечерта се прибирам. Спането ще е при роднини. Ако те устройва тавък превоз - знаеш как да се свържеш :mrgreen:

 

За Manowar и текстовете - че не са супер ясно. Ма пък пеят. И ме кефят. И си ги слушам - особено по-старите албуми...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е все пак Metallica са друга бира...еххх хубави времена бяха.

А за Ози Озбърн какво ще кажеш? Хареса ли ти?

 

Мда. Metallica са друга бира. По-точно бяха друга бира. Сега не бих отишъл - последния албум е отврат :evil:

А Ози не го понасям.

 

Виж на Manowar мисля да се пробвам. Колега nicolas, откъде взе билета и каква цифра?

 

Поздрави

 

Аз го купих от Бургас, метъл шопа :)

40 кинти, и подарък диск с 3 песнички от Warriors of the world, изпълнения на живо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да кажа че и аз леко останах разочарован ...концерта все едно си беше на конвейр изпълнен...нямаше достатъчно контакт с публиката...бил съм на 20-тина концерта в тази насока на музикалното изкуство и тоилкова надменно и безучастно изпълнение не бях виждал...обаче меидън са си мейдън и си беше емоция макар и постно...

а за manowar и аз съм там ...ще ходя с кака шкода... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавя и че на места звука беше просто отвратителен!!!Явно не навсякъде,защото приятели които бяха на различни от мен места,споделиха,че звука е бил 6,но факт не навсякъде...а въобще не бях на лошо място!

Odin изтървах те за 100-тина метра,точно като слизаше от колата,ама то в тая навалица...Поне видях и много се накефих на джантите :)

На Manowar и аз съм там...Получава се и едно не лошо засъпване с July Morning!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да кажа че и аз леко останах разочарован ...концерта все едно си беше на конвейр изпълнен...нямаше достатъчно контакт с публиката...бил съм на 20-тина концерта в тази насока на музикалното изкуство и тоилкова надменно и безучастно изпълнение не бях виждал...обаче меидън са си мейдън и си беше емоция макар и постно...

а за manowar и аз съм там ...ще ходя с кака шкода... :D

 

е, мисля че малко преувеличаваш за безучастното поведение, то ако съм честен и аз очаквах повече от Мейдън, а пък и ония невежи приказки на Брус, че 25 г. бил чакал да дойде в България, щото сме били преди съветска република, с право го освирка и осмя народа. Но за тия пари и на толкова съм доволен - имаше шоу и Мейдън се раздадоха на живо и свириха яко, а Дикинсън беше в добра вокална форма

 

П.П. и аз мернах Жорко да прелита докато търси место за паркиране, но на джантите не успях да обърна фнимание, щото от тайфата ме дърпаха яко към стадиона, че подгравящите бяха почнали вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е шоу имаше и човека си пееше,ама аз лично бях дал 60 кинта и ме хвана яд малко.но поне отгоре намерих цака всичките ми познати с билевти по 30 да минат отпред и успях да им услужа и те бяха дои сцената нищо че бяха за по 30 кинта и за това поне бях доволен..абе мейдън си бяха не може да се отрече...

а за manowar разбрах че сума народ от тук ще ходи ама никой нищо не рече за моторните глави...аз и на тях мисля да повторя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На IRON беше яко отпред, бях на 2м от мантинелите. Малко лош звук от моето място, но поне виждах перфект.

 

За Manowar също мисля да направя едно стопче, незнам дали само за тях, но мисля да съм там. Че и Джулая е тогава и ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата гледам се е поизчерпала,да взема и да я разводня :)

В този ред на мисли,някой знае ли в този район Варна,Каварна къде е подходящо място за July и къде се събира народ?Камен бряг може би...Винаги сме били по-южно,но тази година явно ще сменим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Нека темата си остане за Iron Maiden. Пусни друга тема за Каварна++. Дори мисля да smile149 тая тема да не се омазва...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.