Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подарявам!


Forman 135

Recommended Posts

Не знам дали съм попаднал на правилния раздел, но тъй като не продавам а подарявам пиша тук.Важи за регион София.

 

Подарявам:

 

Две джанти за Фелиция (стават и за Форман) с гумите , но самите гуми не са добри.

Три употребярани предни носача за Форман 92г.

Комплект (четири) нови предни маншона за Форман 92г.

Гума Дебика 175/70/13 с добър грайфер (за съжаление само една)

Лагерите и тампоните за предните макферсони -нови Форман 92г.

 

Ако някой се интересува да ми се обади на тел 089 7971586

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гума Дебика 175/70/13 с добър грайфер (за съжаление само една)

- Пу за мене ако може, пък smile159

 

Надявам се да не е крива?

 

От кой квартал си да те отървеме от нещата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е крива.Отлични гуми са (бяха).Живея около пазара на Младост и преди около година някакъв пияница рязал наред гуми. И така ми остана една предна идеална а другата задната хвърлих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагерите и тампоните за предните макферсони -нови Форман 92г.

 

 

За мене са!!!! :mrgreen: В петък съм в сф. и ще ти звънна. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление Щотик ми писа на лично съобщение и ангажира лагерите.Но като утешителна премия ще ти дам маншоните, носачите и един летен акумулатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

тия маншони стават ли и за фелиция, че единия май ми е измъкнат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Чавдаре,виждам ,че само питат но се ослушват а аз исках и други да вземат по нещо,но ако искаш да се освободиш от тези части пиши ми л.с. кога можеш да ги закараш в сервиза и да дойда да ги взема.Телефона ти е изключен,така казва операторката.Ако искаш може да ми се обадиш на 9478947-Тошо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не се ослушвам, просто не знам дали са заменяеми - ако не стават за фелицията ми по-добре да ги вземе някой, на когото ще свършат работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.