Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

FM излъчвател


Recommended Posts

Колеги, някой да има представа или да е ползвал FM излъчвател, към който се закача MP3 плеър - какво би ми препоръчал като качество и какво да не си взимам?

Предварително благодаря!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята не е лоша, но ако ти е скапан касетофона пак няма да си доволен от цялата работа.

 

имам наблюдения над подобно нещо на 'apple' което е за АЙПОД и работи перфектно няма проблеми. Струва обаче към 40 лв. ще питам утре притежателя на стройството и ще ти кажа повече инфо, за колко пари , от къде и тн

 

Я сподели какво си намислил да правиш с тоз FM излъчвател ,че ми стана интересно?

 

какво може да се направи според теб??? космически кораб???

свързва си мп3 плеъра към устройстовото то от своя страна излъва на определена честота сигнал който се приема от касетофона на колата ти . след това волумето на макс и яко рап!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да има представа или да е ползвал FM излъчвател, към който се закача MP3 плеър - какво би ми препоръчал като качество и какво да не си взимам?

Предварително благодаря!!

Миро има и е добро когато се движат няколко коли или като на събора от всякаде да звучи едно и също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти по точна информация за това което говоря.

 

казва се ''белкин'' става за всички видове мп3-та . може да се нагался на поти всички честоти без 87 и 107мхерца. при на стройката трябва да е +/- 4мегахерца от някоя честота на която има станция и се чува перфектно. закупено от техномаркет в 'мол ъф софия'

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти по точна информация за това което говоря.

 

казва се ''белкин'' става за всички видове мп3-та . може да се нагался на поти всички честоти без 87 и 107мхерца. при на стройката трябва да е +/- 4мегахерца от някоя честота на която има станция и се чува перфектно. закупено от техномаркет в 'мол ъф софия'

Благодаря ти много, ще го потърся. Радиото ми е оригинално Skoda Stream със CD, но не е за MP3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Устройството се казва FM трансмитер и има такива, които имат 3.5мм. стерео жак за аудио вход и USBизход за захранване на MP3 плеър например. НО... има има такива трансмитери, които освен тези неща имат и вграден MP3 четец и могат да четат MP3 файлове от всякакъв носител(флаш памет). Просто пъхаш в USB входа флашкатаи трансмитера сам прочита файловете. Тяхната цена е около 60лв., а на обикновените започва от 10-15лв.

 

http://www.orderbg.com/index.php?main_p ... ts_id=1590

http://www.get.bg/catalog/product_info. ... s_id=16658

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

По принцип използвам адаптерна касетка. Наскоро обаче уж за по-добро качество понеже главата на касетофона е доста стара вече си купих такъв трансмитер, без MP3 четец за 11лв. Пълен боклук. Предава на 1-2 метра от него и качеството е ужастно просто. Постоянно има смущения. Според мен по-добре адаптерна касета или някой директно да ви направи вход към касетофона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен по-добре адаптерна касета или някой директно да ви направи вход към касетофона.

 

Подкрепям напълно! На старото Пежо и аз бях с такава и си "пееше" идеално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.