Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda готви фейслифт на Octavia


Recommended Posts

Няма лошо..да видим сега след някоя друга година какво ще представлява фейслифта на Октавиа ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лошо няма ама малко не ми харесва че не пуснат нов модела, а разкрасяват старите.

нека да си ги има октавиите ама да пуснат и нещо друго ..... примерно Йети

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека да си ги има октавиите ама да пуснат и нещо друго ..... примерно Йети

 

И това ще стане :mrgreen:! http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4788 ама след 2 годинки :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

 

то само предната брония е различна. съмнявам се че това е феислифта за който се говори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

то само предната брония е различна. съмнявам се че това е феислифта за който се говори

 

То това означава Facelift, на базата на старата (от 2004г в този случаи) сменят малко броните иначе е почти същата кола а новия модел кога ще го пуснат един господ знае

 

 

Пример давам с друга кола Mercedes E class

 

Ето първият 2002

 

Е калса

 

и модела от 2007 след Феис лифта

 

Е калса

 

Различих ги чак когато паркираха един до друг двата да ви кажа чесно и вече правя разликата много лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе снимките са си нови, гледах ги в един чешки сайт, но според мен точно тези са от тест на технически подобрения - например на новия турбо - мотор, за който gogata е пуснал линк, което може и да обясни повечето отвори за охлаждане... :roll: може би...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти луд ли си бе мой, къв фейслифт, тва сигурно са пиратски снимки на Октавия 2 от 2004 преди да я пуснат...

 

То си има дата, на която е пусната статията и ако се затрудняваш с превода да ти помогна

 

"Шпионски снимки: Skoda Octavia Facelift

Текст Hans G. Lehmann и F. de Leeuw van Weenen

May 31, 2007

 

Шкода Октавия най-добрият модел на Шкода в средния сегмент и е на път да получи леко преобразяване.

Сегашната Октавия е на пазара от март 2004 и ние очакваме на предстоящото автошоу във Франкфурт да бъде показана фейслифтнатата версия на Октавия

 

Снимките са направени по време на тестове на спирачките в планините на Австрия, на снимката се вижда новата предница, която се състои в нова броня и преправени въздухозаборници"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

лично на мен не ми допада новата предница от снимките,на суперб и отива много но прави октавията малко безлична,малко по спортен варинат щеше да е по-добре или като онези снимки които преди се появиха в нета ,ето и малко spyshots които изглеждат по-добре

faceliftoctaviaiigeneraku34.jpg

faceliftoctaviaiigeneraku3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозна картинка.Сегашния дизайн ултра много ме кефи :D Според мен е трябвало да наблегнат повече на интериора и обурудването,аз отвън да направят нещо почти незабележимо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.