Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за Фаворит 92 - къде е проводникът "маса" ?


anarchymisc

Recommended Posts

Проблемът е следният: Стартерът върти бавно, като при паднал акумулатор. Акумулаторът си е наред, В движение стрелката на температурата играе непрекъснато, като подам газ, като пусна газта, като мина през дупка. Преди имах същия проблем и се оказа, че е от плоския плетен проводник маса, който свързва купето с двигателя. Сега не мога да намеря къде се намира. Моля, някой с Фаворит 92 или по-стара да погледне и да ми каже, или пратете снимка. Предполагам, че направо съм го загубил някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни зад лявото вътрешно каре на мястото на един от болтовете на дифернциала /сглобката на двата капака / има шпилка където принципно се завива масата на двигателя , но е хубаво да си я дублираш някъде за да няма такива издънки ... аз на моя съм пуснал кабел от десния рог , където е хваната общата маса към един от болтовете на стойката на долния тампон ;)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, реших проблема. Благодаря.

Изглежда майсторът (който ми сменя капак на картера и маслена сонда, и въпросния проводник) е сметнал за незадължително наистина да сложи въпросния плосък, плетен проводник (който каза, че закупил за 6лв.) Вместо това сложил дебел многожилен проводник с изолация, който вършеше работа 6-7 месеца, ама не е за там, просто се къса от вибрациите. Благодаря пак за бързия отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.