Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Специални благодарности на Авто-козметичен център СОФАВТО


Recommended Posts

След като старото ми пежо вече е готово след 6 месечно разфасоване в сервиз, момчетата от Софавто го направиха неузнаваемо! Колата никога не е прана (това са 15 години - знам, че не е прана, защото аз съм първи собственик) 15 години наслояване на катран и мръсотия и 6 месеца наслояване на прах върху тапицерията, тавана, таблото изобщо навсякъде! Количката е като нова :) евала на двете момчета, които цял ден (12 часа) се трудиха над нея! Очарован съм, просто няма такъв център за поддържане (пране, полиране, пастиране, мазане на каросерията с грунд) на автомобили в София! Едно голямо благодаря и за отношението и за радостта на момчетата от това, което са постигнали, найстина съм впечатлен :) Не искаха да си взимам колата, за да й се порадват още малко... Евала за удоволствието, с което работиха и за удовлетворението от резултата, който постигнаха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за Софавто....Като взех Фабията и ходих там да направя каско. Офисът на ГМ Димитров е жесток. Аз поне по-добър офис не съм виждал. Бях очарован и от обслужването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой може ли да каже дали правят претапициране на седалки в София и горе-долу колко ще ми струва да си претапицирам двете предни седалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой може ли да каже дали правят претапициране на седалки в София и горе-долу колко ще ми струва да си претапицирам двете предни седалки.

 

В Софавто се съмнявам да правят подобни неща. Имаше някъде из форума обява за автотапицер, ако ти се занимава, разрови се и би трябвало да я намериш, ако някой мод или админа не я изтрил. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой може ли да каже дали правят претапициране на седалки в София и горе-долу колко ще ми струва да си претапицирам двете предни седалки.

 

Може би и тапицер на обикновени мебели ще може да ти оправи седалките и предполагам ще излезе по-евтино от автотапицер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой може ли да каже дали правят претапициране на седалки в София и горе-долу колко ще ми струва да си претапицирам двете предни седалки.

в CARTEX, ако не се лъжа така се казваше, правят калъфи по поръчка. Те си мерят правят си ги и ти си ги слагаш. колата ще ти стане като с нова тапицерия.

p.s. намерих ги http://www.cartex.ttm.bg/

калъфки за автоседалки от велур и жакард 

ето за тези говорех наистина са много добри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма по-добри от Софавто.За 3 часа правят колата неузнаваема.Аз там съм се разбрал,че за пълна програма за 130кинта стандартно-говорим за пране,полиране на джанти и някакво пастиране-давам 50% бакшиш и си взимам 10лева за всеки открит пропуск-досега такива няма,а и под седалките съм се ровил.Когато ти писне от мърлячи се ходи там-обикновенно 2 пъти на година,щото не е евтино,но си заслужава всеки лев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съживяването на пежото ми излезе 75лв., но и аз като werz дадох бакшиш на момчетата. Засега не искам да полирам октито, това ще направя другата година... Ред е на Фабията, като операцията ще включва химическо почистване на салона и полиране с три пасти - общо е към 200лв., но определено си заслужава. Цените на вътрешно и външно миене са 11лв., а ако има освежаване на салона и миене на коланите е към 20лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Външно и вътрешно за 11 лева е супер цена! А безконтактно ли е? На мен ми писна от мърлячи по автомивките. Тука близо до нас има една, в която преди време бачкаха две момчета, при които колите ставаха като нови за 7 лева. Сега цената е 13 и качеството падна много.

 

А къде се намира този център на Совавто?

 

И какво се постига с трите пасти? Предполагам, че целта е заличаване на драскотини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Центътрът се намира до зимния дворец в студентски град! Има безконтактно миене ако искаш, но аз не виждам смисъл, защото момчетата си знаят работата и няма да ти надраскат колата при нормално миене ;) Там няма песачинки по гъбите и т.н. Халето се измива основно по 3 пъти дневно, просто са най-добрите ;) То си личи и по колите, които се мият там де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да определено колките които отиват там на 90% са мерцедеси, бмв-та и всякакви скъпи коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм там 4 пъти и два от тях си оставиха ръцете... Другите два беше идеално всичко, но като цяло и там е като по другите мивки - ако не им пилиш, претупват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма глупост каза :lol: И затова там има предимно коли за над 100,000 евро ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходил съм там няколко пъти. Наистина добре мият. При тях за първи път видях някой да чисти ламелите на въздуховодите. За целта ползваха малки четчици. Защо спрях да ходя там (вече близо половин година) - защото едно време имаше едно, макар и доста убито, кафене, където за времето за измиване на автомобила и почистването му от вътре, обичах да сядам и да си сложа нещо мокро в гърлото. Защото вече стана много тясно - имат голяма клиентела, халето им е отесняло. Защото често, отивайки там ми се налага да чакам повече от 15 мин. за да вземат колата. Знам, че работят добре, знам, че съм доволен от крайния резултат. Но вече има много автомивки, които работят не по-лошо от тях, имат си хубави кафенца, пък и не се чака толкова. Кеф ти безконтактно, кеф ти с гъба. А това с надраскването на боята/лака с гъбата - вече повечето автомивки, които държат на клиентелата си първо изплакват обилно автомобила и след това го мият от горе на долу. С други думи предпоставките за надраскване са сведени до минимум. Като стана въпрос за драскотинките и тяхното отстраняване с пасти - в София, специално, вече има доста бояджии, които срещу 100 лв. предлагат тази услуга, ползвайки продукти на 3М. Крайният резултат е поразяващ - при не много дълбоки драскотинки лака става като нов. Основен недостатък на тази операция е, че тя може да се извършва от 3 до 5 пъти за едно и също покритие, по разбираеми причини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма глупост каза :lol: И затова там има предимно коли за над 100,000 евро ;)

 

Това, че са ти почистили колата перфектно е много хубаво. Евала на момчетата. Рядко има мивки, на които се стараят така.

Но въпреки това, това моят опит с тях. Следващия път там ще си измия колата, за да ми се подобри мнението за тях. :)

 

Кажете сега, оставяте ли винаги бакшиш? Имате ли наблюдения над това, дали им се подобрява обслужването като им даваш кинти? Защото има някой мивки, на които ако не си оставил бакшиш миналия път обслужването е под всякаква критика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно мислех да пускам и аз тема за автимивки.

Имам 2 въпроса за Софавто:

 

1. 11лв. е общата цена за вътрешно и външно или ПО 11 за вътре и 11 за отвън?

 

2. От къде се влиза за тази автомивка? Аз точно там живея, но не съм виждал мивка. Отзад ли се минава (през студентските общежития) или от главната лица - Г.М. Димитров?

 

Може и аз да ги пробвам щом казвате, че са добри. Но по принцип това, че се мият скъпи коли там не е гаранция за качество. В Дианабад има една мивка долу на Автогара Юг при сервизите, където също се мият от S класа нагоре (и Ферарита съм виждал). Със старото Пежо точно веднъж отидох и аз да се направя на гъзар :D и ми сториха антената на покрива...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автомивката се намира доста далеч от Г.М.Димитров. Входът й е до хипермаркет Денси. Не си я виждал защото се намира под земята!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май аз вкарав объркването - тук става въпрос за Софавто в студ. град, а не на Г.М. Димитров. Аз просто изразих мнение, че офисът им на ГМ е супер гъзарски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Софавто се намира на Г.М. Димитров! Ако има друго Софавто по-нагоре в Студ. град, където има и мивка вече е друг въпрос. Кажете го къде е. Аз си знам Софавто на Г.М. Димитров, до блока на Барбуков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.