Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новини от Еуратек


stenly

Recommended Posts

Octavia RS с дизелов двигател също се предлага вече на нашият пазар ;) Цената е 47,000 лв. за хечбек!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам излишно нова тема реших да пиша тук-днес минах през Шкода магазина на Борис 3 и реших да попитам за Октавия Скаут.Дилърът ми каза,че до 1 месец някъде ще започнат продажбите,но вече има готова ценова листа.Двигателите са 2- 2.0 FSI 16V 150 k.s.; 2.0 TDI 16V 140 k.s

Цената на бензиновия модел е 49 970,а на дизеловия 51 975

Успех и поздрави... ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Octavia RS с дизелов двигател също се предлага вече на нашият пазар ;) Цената е 47,000 лв. за хечбек!!!

 

Горе долу някакви характеристики на самия двигател и оборудване???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно са вдигнати заради идващия автосалон-за който се очаква 3к отстъпка за Октавия(ма това е тайна).Иначе сток РС бензин дизел е около 43,ма зависи как се пазарите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам излишно нова тема реших да пиша тук-днес минах през Шкода магазина на Борис 3 и реших да попитам за Октавия Скаут.Дилърът ми каза,че до 1 месец някъде ще започнат продажбите,но вече има готова ценова листа.Двигателите са 2- 2.0 FSI 16V 150 k.s.; 2.0 TDI 16V 140 k.s

Цената на бензиновия модел е 49 970,а на дизеловия 51 975

Успех и поздрави... ! :)

 

Скъпичко :-k дори и да е надута цената заради това че е нов модел на пазара, повече от минус 2 - 3 хиляди лева след 6 месеца не вярвам да спадне, по важното е в листата с екстрите какво се доплаща, че като влезе новата Октавия, в ниво на оборудване Елеганс се заплащаше допълнително климатроника и парктроника за заден ход, а сега са стандартно :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са доста сериозни - и на RS-ката и на Скаут-а. Според мен не си струва...

 

Теб те знаем какъв фен си на марката :lol: Ако се появи нещо на по-добра цена и ще забравиш Шкода, сигурен съм в това :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен цената на РС-дизел си е напълно нормална!За кола с такива характеристики и екстри!КАто се поръчат и допълнителните опции стъпва на 50хилки!Я я сравнете с другите производители?

За Скаута също са чат-пат нормално-даже преди време бяха писали че от 60 тръгват-все пак се очаква Скаута да има доста високо ниво на оборудване-а и е полуджип!

За повечето от нас обаче това са си много пари-няма спор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радват и двата модела, но определено струват доста парички.

Освен това мисля, че разликата в цената между Октавия Елеганс 4х4 и Скаут е прекалено голяма (10К) и не си заслужава за дребните разлики които имат. Даже и модела Октавия Л&К 4х4 е по-евтин от скаут.

Няма да се учуда ако и с RS е подобна картинката.

Явно това са модели по-скоро за фенове отколкото за прагматици

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RSа е по евтин от моделите L&K!И е с около 4хилки по скъп от другите октавий-но нека не забравяме че интериора-спортния пакет и най-вече двигателя е МАНИЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stenly, това какъв фен съм няма никакво значение :D Не си купих Фабията заради цената, просто се изкефих как е направена. Но според мен е тъпо да даваш адски много пари за автомобил, който е от любимата ти марка при положение, че можеш да вземеш нещо по-добро!

 

Шкода много вдигнаха цените за това, което предлагат, това е факт! Ей затова предпочитам сега да си взема Астра или Аурис с екстри отколкото Октавия.

 

Извинявам се за офтопика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте спорили smile176

Кажете какво е нивото на оборудване!!! Защото според мен ако струва 47 000 а в нея има всички възможни екстри, просто отново колата няма да има конкуренция. А Ауриса и Астрата са направо мъничета в сравнение с Октавията, ако докарат такъв външен вид и тия екстри според мен цените няма да са им много по-ниски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скаута ме кефи изключително много. Аз много си падам по високо проходимите автомобили, а скаута има точно такъв вид. Едно обаче не ми е ясно. Защо кола с такава външност няма 4х4?

Колкото и да ми харесва една кола, просто не мога да си позволя 50 хилядарки, затова ще й се любувам само по снимките! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както знаете съм леко вманиячен в марката Шкода, та покрай мен и приятелката ми влезе в играта :) Преди два месеца си купи Фабия 1.2 Едишън 100 и въпреки, че бях скиптичен към този двигател, както повечето хора тук, трябва да ви кажа, че след като я покарах съм доста очарован от двигателя - идеален е!!! Да си призная доста бях изненадан :) Петьо не съм съгласен с мнението ти, но нека не заформяме спор ;) Който не е карал Фабия 1.2, той дава подобни мнения за нея, аз я карах, возя се постоянно и както казах по-горе, двигателят си е идеален :) По отношение на това за фенове, според мен парите, които даваш за колата не са определящи ама грам, можеш да караш най-евтиния вариант на марката, но тя да ти е в кръвта и да си най-върлият фен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото имам информация 2 литровия бензин, ще бъде сменен с 1.8 TFSI, който е дзвер отсякъде. TFSI се монтира на скъпите A6 и нагоре. Но не знам дали ще го слагат и на новата Октавия RS когато излезе или за нея ще има друг.

Колкото до Скаута и на мен ми харесва много, но щом Октавия комби 4x4 L&K е по-евтина, не знам дали има особен смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаете кой са назначили в ЕТ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Така че при оставяне на колата за смяна на масло може да се върне за смяна на гуми(като го засеча на Бояна ще го поразпитам туй-онуй) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.