Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Наемам пазач!!!


Recommended Posts

Здравейте колеги :) Търся човек за пазач на гараж. Смените са на два дни т.е. един ден работа - два дни почивка! Работата е за пенсионер, заплащането е 160 лв. на месец + премии по празниците. В бутката има паник бутон към СОТ- 91 161. Ако имате познати, които да са заинтересовани, казвайте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(PRR: Censured) ...работа е за пенсионер, за който това е един добър допълнителен доход.Да не говорим, че ангажираността е 1/3 от месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изразявам си мнението.

 

Както ти самата повдигна въпроса, ако под един ден се разбират 24 часа заетост, то тогава:

24 часа веднъж на 3 дни се равняват на 8 часа всеки ден в месеца.

Или с други - това е все едно да бачкаш всеки божи ден по 8 часа, без уикенди и празници ...

 

Вярно, че работата е символична - предполагам, достатъчно е само присъствие, но въпреки това смятам, че да присъстваш 56 часа седмично някъде, при полжение че нормалната работна седмица е 40 часа, си изисква по сериозен стимул от ~40 лв/седмица

 

Това, че работата е за пенсионер, не значи че парите трябва да са подигравателно малко ... достатъчна е подигравката към тези хора от страна на държавата, за която те са работили цял живот.

 

П.С. Ако се укаже, че заетостта за 1 ден е по-малка от 24 часа (което силно ме съмнява), то тогава предложението би изглеждало по приемливо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смените са по 24 часа! Но това не означава, че някой иска от хората да са будни 24 часа! В бутката има легло, телевизор, радио.... Пазачът трябва да е буден от 6:00h до 23:00h

 

Orange никой не карам на сила, ако можеш ти отдели повече пари за заплата, аз нямям тази възможност ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

orange-както stenly се изрази-никой не кара на сила!Колегата си е пуснал обявата-на който не му харесва-ОК!На който му харесва да се свържат с него!НЕ мисля че е удачно да коментираме заплащането и тн-"всички знаем за какво става въпрос в БГ"-винаги ще има доволни и недоволни сметкаджий!

НЕ мисля че е удачно да разваляме темата на колегата-на който не му харесва и не му е изгодно-няма проблем-този който мисли че ще е добър вариянт за него-ще прояви интерес!

Да не продължаваме с коментарите и да не спамиме темата на stenly!

PLEASE!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не остават колегите с грешно впечатлени, като четат темата сега, ще обясня:

Горното си мнение го написах не за да си упражнявам "сметкаджииските" способности, а като отговор на една забележка от mimi.b (забелжката е изтрита от модератор), която пък беше породена от мой коментар на второто мнение на stenly (коментарът ми също е изтрит).

 

В момента мнението ми е извадено от контекста, в който го написах.

 

Спирам да "спамя" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах в темата, защото имах потенциален кандидат, който в последствие се отказа.

На никого не съм правила забележка, най-малко на теб, orange!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е наред колеги :) Истината е, че в момента работят двама души и ми е жал за тях, та затова искам да наема трети, за да им поолекне малко! Предложих им по-високо заплащане - 240лв., но те предпочитат заплатата да е 160лв., но да са трима и да са си вкъщи два дни! Става дума за частен гараж, а не за някакъв обществен платен паркинг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Нещо не се намират желаещи възрастни хора :? Има паник бутон към СОТ и телевизор :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление явно не :( Пускай от време на време по един remainder тук. Дано излезне нещо.

Иначе и аз те имам предвид, но нищо не излиза :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК благодаря ти :)

 

За тези, които се чудят за какво точно иде реч ще поясня, че става дума за кооперацията, в която се намира офиса ни и така се получи, че останахме само с двама души и те леко се пренатоварват, тъй като третият се разболя и напусна (дано се оправи, много добър човек е, както и другите двама) :|

 

От утре в будката ще има и мобилна връзка :) Общо взето аз и двама приятели с всеки ден се чудим по какъв начин да направим условията за работа на тези възрастни хора по-добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.