Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте надежден жичкаджия...


BOZZZI

Recommended Posts

..........................и какво е положението?

 

Предполагам, че при повече яснота от твоя страна, ще може да ти се помогне по-качествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за тук си е, момчето е с Фелиция, доколкото ми е известно.

BOZZZI, довечера ще питам мъжа ми, че той ми хвалеше един наскоро, и ще ти пиша.Само знам, че е някъде в Княжево!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето е с Фелиция така ли?

Ясно значи търсим майстор за Фелиции :idea:

 

Извиявай че не разбрах първия път!!! Права си майстор дето разбира от електроника и ел. инсталации няма да свъши реабота трябва да е РАЗБИРАЧ НА ФЕЛИЦИИ :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бояне, докато търсиш майстор не е зле да откачиш акумулатора, и освен това ако имаш възможност смени си сам клемореда отзад на контакния ключ - струва ми се там е проблема, щом стои на контакт без дори ключа да е вкаран, явно дават клемите на късо. Аз имам резервен от 120Л и мога да ти го дам, но не съм сигурен дали е заменяем с този на Фелацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съм разбрал правилно всички предпазители са били заминали , а това може да се случи или от наводнено табло или от надъвкан сноп кабели и ако колата не е размазвана втория вариант отпада ... търси следи от влага по таблото с бушоните .

Успех!

 

П.П. Ако няма и вода в таблото може да потърсиш по сноповете някой кабел с не пълно късо , който да е стопил изолацийте на останалите жици - най - често опаснотта идва от + на ключето за задна ако се вее под скоростите , но в този случай няма начин да не е мирисало в купето ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.