Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде в София лепят накладки ?


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Кажете къде в София лепят накладки ??

Аз знаех едно място на "Симеон" и " Ботев" ама днес ходих и са го затворили .

Също така ако знете и къде се продават "BREMBO" продукти ?

НЕ става въпрос за Шкода , въпреки че съм карал с лепени накладки и съм много доволен ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rapid ако ще лепиш задните си струва там няма много спирачно усилие и можеш да разчиташ до някъква степен на тях. Аз също съм карал с лепени задни и не сЪ ми давали пробУеми. За предни не смея и си го помисля то комплекта е 10-12лв. А иначе лепенето като цена излиза някъде малко повече от половината пари от колкото за нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за лепенето - Константин Величков, м/у Стамболийски и метрото

:)

 

Благодаря ти ;) днес ще се разходя до там.

 

а накладките както казах няма да са на шкодата, а на моторетка, предни :mrgreen: риска е още по-голям , но няма да карам бързо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за лепене симеон между Ботев и Опълченска от лявата страна посока ботев за 3 4аса са готови карам с текива 3 месец нема проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за лепенето - Константин Величков, м/у Стамболийски и метрото

:)

 

Благодаря ти ;) днес ще се разходя до там.

 

а накладките както казах няма да са на шкодата, а на моторетка, предни :mrgreen: риска е още по-голям , но няма да карам бързо

 

казваш моторетка каква :?: мога да те свържа с хора за оригинални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз за мотор мога да провера сори не видях поста тела ми е 0887 333 143 имам доста познати дето работят в магазини за мотори в софия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скутер Yamaha BWS next generation 2001г.

Сега свалих оргиналните накладки и са марка Брембо, звънях на някакви представители и ми казаха че за мотори не внасят. От моторджииските форуми разбрах че имало накладки на други фирми но цените им са от 35-50лв. което ми се вижда безумно скъпо за накладка с размер 4 на 4см. Така че затова реших да мина на варианта лепене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

риска е още по-голям , но няма да карам бързо

 

това при двуколесните става много по трудно. и аз все се мъча да не карам бързо ама се получава така, че колкото може да ми вднигне скутера с толко карам

 

доста се учудих как така има същия пост в друг форум(за скутери), а то що било :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скутер Yamaha BWS next generation 2001г.

Сега свалих оргиналните накладки и са марка Брембо, звънях на някакви представители и ми казаха че за мотори не внасят. От моторджииските форуми разбрах че имало накладки на други фирми но цените им са от 35-50лв. което ми се вижда безумно скъпо за накладка с размер 4 на 4см. Така че затова реших да мина на варианта лепене.

звъни на 0899875887 Николай/флейтата/ от Габрово или 0898216688 Иван от Търново ще ти намерят. Кажи че аз съм дал номера. Те са едни стари моторжии и се занимават с ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София на кръстовището на ул Раковска и бул.Сливница откъм ул Козлодуй има работилница,срещу сервизите за ел повреди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаряна всички колеги :) Записах си телефоните които дадохте и ако имам нужда ще звъня. Накладките ги занесох на К. Величков където колегата tsanko ми каза. Днес ще ходя да си ги взема. Нещо не ми направи добро впечетление майстора ;), нито попита за какъв модел са, нито провери в каталог колко дебело феродо да залепи, ама ще видим.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.