Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Замяна на старата решетка на Фелиция с новата


Recommended Posts

Възможно ли е това? Какво трябва да се направи? До колкото знам трябва да се смени капака(решетката върви с него май :roll: ) така ли е?

Моля за мнение и предложения???? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че новата маска е закачена към капака и се вдига нагоре заедно с него както е примерно при мерцедесите - ако греша нека някой по-светнат да ме поправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така и аз мисля че е Krankenstein идеята ми е да мяхна капака и да слижа такъв с новата решетка дали има нещо по специфично дали някой го е правил и дали ще има някъкви странични отклонение и последствия :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преден капак, решетка и фарове.

 

Хашек благодаря точно това исках да чуя!!!! А мигачите??? И едно малко инфо за някъкви цифри $ :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А държачите на фаровете (основата на която се закрепват) пасват ли смисъл дали и тях не трявба да се сменят?? И случайно дали не се налага някъкво преправяне от страна на ламарини или нещо от рода :roll: Аз понеже незнам и за това питам :oops: А радиатора :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мигачите са си същите....фаровете на старият модел и на новия се различават по големина(за държачите нищо не мога да кажа).От страна на ламарини нищо не се преправя(освен ако не искаш да си със старата маска и фаровете от фейстлифта).Радиатора не се бара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че новата маска е закачена към капака и се вдига нагоре заедно с него както е примерно при мерцедесите - ако греша нека някой по-светнат да ме поправи

 

Нали сме шкодисти... да кажем както при Octavia 00' :mrgreen: Нали предницата(фар,маска,капак) на face-lift-a на Felicia е една малка Octavia. :lol: Иначе , да така се отваря. smile169

 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.