Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

31.05 19h - Родопска къща


Skoda_Estelle

Recommended Posts

На 31.05.2007г. четвъртък от 19:00 в Родопската къща!

Моля чувствайте се поканени :)

 

адашче, да не черпиш за някоя скромна купичка от рали "Розова долина"? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на линия ще дойда. ;)

 

Митко(кранкен..) то май и ти си с някаква награда така че и ти имаш да черпиш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм на линия ще дойда. ;)

 

Митко(кранкен..) то май и ти си с някаква награда така че и ти имаш да черпиш:)

 

Aми според Хашек съм спечелил някаква награда, но може би той я е получил вместо мен, понеже аз досега не съм я виждал :roll:

Както и да е, това не пречи и аз да почерпя, стига да ми дадат заплатата дотогава smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак някав тип от софииския ретро клуб ти я взе. Докато отида да я взема и вече я бяха прибрали макар че не мога да ти кажа за какво ставаше въпрос. При мен е само наградата на варненци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха - споко, Дончо, халал да му е на този "тип" :lol:

то аз повече от 10 г. ходя по тия ретроралита и съм събрал толкова купи, че не ги броя вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Родопската къща в Студентски град ли става въпрос? Аз живея съвсем близо, ако успея да се вместя във времето може и аз да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Родопската къща в Студентски град ли става въпрос? Аз живея съвсем близо, ако успея да се вместя във времето може и аз да дойда.

Точно за нея ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемат се, разбира се! Само при едно условие де.... Да не изпият всичката бира :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси ама не зная каде е тази кручма инак че доида ако някои може да подскаже къде ще сам му много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не можах да дойда снощи, но трябваше да остана до по-късно на работа и не можах да смогна. Другия път ще се постарая да дойда да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с право съжаляваш, срещата беше мноооооооооого приятна и продължи до доста късно!Затворихме заведението :lol: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.