Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още мърда:)...


m_g

Recommended Posts

Колега може от стоене да има спечени сегменти затова да дими синьо.. Пробвай с газ в цилиндрите, понякога помага. В най лошия случай - РБС, или имаш разбити водачи на клапаните. Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228745&photo=12

 

Иска ми се през тази година да я пусна в движение най-накрая. Липсва свободно време да се занимавам, а има доста работа по нея. От бялата на първо време ще взема рейката и евентуално предният мост. Двигателят също ще е проблем в КАТ и не само там. Пуши като повечето утрепани Шкоди - непрекъснато и по много. Нещо ще трябва да му се бае и на него.

 

И въпреки всичко - отивам аз, взимам старият акумулатор (зареден!!!), навръзвам маркучите и наливам антифриз (нали ще я пускам в движение все пак ). Напълвам на ръка карбуратора с гориво и се намествам на шофьорската седалка. Дърпам смукача, настъпвам 5-6 пъти газта да пръсна вътре, и уверено завъртам ключа. Рррр-ър-ър....ър. Няма никой. Едвам превъртя два оборота и умря. М-да. За боклука си е тоя акумулатор - няма кво да се лъжем.

Слагам от Астрата на стареца. Намърдвам се на седалката, ключа... Ррррррррррррррр-врооооооом! Пет секунди хубаво въртене и запали!

Ако и да умириса махалата на горяло масло - толкова седене и да запали така лесно?! После гледах кога съм пускал поста за предното палене. ?! Доста време си е това.

Такива работи - разкарах се насам-натам, върви си - не е като да не може. Не смесва антифриза и маслото. Има си спирачки и светлини, даже вентилаторчето на парното работи. Само моторчето на чистачките отказа. Тръгна и спря по средата на стъклото. Свалих го. Дано на бялата да работи.

 

Като стана дума за нея - в края на албума съм пуснал и две нейни снимки от миналата година.

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.