Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

продължение на една стара тема...


Recommended Posts

smile181 изгледах само 7 мин и едно не мога да разбера.

 

ясно ми е на мен предполагам и на другите, че се интересуваш от озоновата дупка, от популацията на китовете в австралия и миграцията на кралските пингвини но какво общо има това с ШКОДА КЛУБ ??????

 

що не пуснел едно кратко описание като прилагаш линка за да знаем поне какво си ти дал да гледаме. Нито от заглавието ти нито от нищо не може да се разбере какво ще гледам. Ако знаех, че е някакъв филм за хитлер, сексизма и прасетата нямаше да си правя труда да кликна върху него!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то голяма част от нещата в тази секция рядко засягат шкода...имаше веднъж една тема за делфините и там стана дума за кланници и т.н.

а относно озоновата дупка ако знаеш колко ми е през ...

съжалявам за липсата на инфо...относно линка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаех, че е някакъв филм за хитлер, сексизма и прасетата нямаше да си правя труда да кликна върху него!!

 

всъщност има идея във филма и е хубаво да се види.

ние сме от същия вид, като главните действащи лица във филма :? .

вчрно, че не е за skoda, но е достатъчно брутален, за да ти въздейства и да те накара да се замислиш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.