Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1.9 TDI оптичен тунинг


Recommended Posts

Фаровете са хубави(задните)..гледам че и праг си сложил отдолу..добре добре..хубава е ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам че и праг си сложил отдолу

 

Пък аз гледам и не го виждам... този праг е заводския с който излизат всички Октавии.

 

doktorra, човече, като продължение на оптичния тунинг - разкарай парктроника на задната броня :mrgreen: . Иначе стоповете ми харесват. И белите мигачлета сменят целия профил ;) .

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега Воbi твоят тунинг го видях преди да пиша във форума и много ми хареса =D> но моите финансови възможности ме ограничават :( При първа възможност ще си купя 16 цола OZ Rasing и предна решетка на Маting така че в най скоро време очаквайте нови снимки :P а след това живот и здраве идва ред на музиката smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.