Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2, возия?


goro5

Recommended Posts

Здравейте, от 3 месеца имам Октавия 2 и съм много доволен от колицата с едно изключение: МНОГО ДРУСА!!!

 

Не мога да повярвам изглежда сравнително голяма и тежка кола, но и най -малките неравности се усещат осезателно вътре. И на магистралата положението не е по-добре. Маздата 121 на жена ми вози доста по добре въпреки 14-те си години.

Като я взех от ЕТ гумите бяха на 3.5 атмосфери, веднага ги спаднах до предписаните 2.2-2.3, но ефекта беше минимален.

Дайте предложения!

Замислям се за 14'-ки джанти с по високопрофилни гуми, или смяна пружини и амортисьори от ЕТ ако предлагат подобно нещо.

Много е стабилна в завоите което е добре, но конфорт почти нула.

Знам, че едното е за сметка на другото но мисля ,че трябва да има баланс , все пак аз я ползвам за семейна кола а не за състезания!

 

Иначе купе, двигател, скорости, дизайн са супер!!!

 

ОКТАВИЯ ЕЛЕГАНС 2,0 TDI-PD / 140 к.с., DSG Tiptronic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и мойта друса, в БГ пътищата са толкова скапани че дори и магистралата не ни е магистрала. И аз си мислех че проблема е нещо в колата или баланса, но няколко пъти карах по новия път към Благоевград и разбрах че колата си е ОК, просто на хубав път наистина се усеща радостта от шофирането.

Защо според теб има толкова катастрофи. Вярно че някои карат като луди но лошите пътища разбиват окачванията и след време това оказва огромно влияние-колата държи същите скорости, но не взима така добре завоите и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.