Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на кола от "Еуратек" Варна или София???


Recommended Posts

Здравейте, в момента съм пред дилемата от къде да си закупя нова Шкода Октавия. В смисъл дали от Варна или от София......... казаха ми че в София били по-евтини. Аз вче ходих във Варненския център и говорих с един чичко с престилка, който не можа да ми даде подробна информация ......... или поне това , което ме интересуваше. За това ще съм много благодарен, ако някой знае нещо по въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно цените са еднакви навсякъде а ценовите листи ги има и в сайта на ЕТ е с малко закъснение се появяват ама .... иначе сега май се задава автомобилен салон и обикновенно има хубави промоциики :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, в момента съм пред дилемата от къде да си закупя нова Шкода Октавия. В смисъл дали от Варна или от София......... казаха ми че в София били по-евтини. Аз вче ходих във Варненския център и говорих с един чичко с престилка, който не можа да ми даде подробна информация ......... или поне това , което ме интересуваше. За това ще съм много благодарен, ако някой знае нещо по въпроса.

 

Колега, ти сериозно ли питаш??? Мисля, че ни връткаш нещо...

Ценовите брошури освен в сайта на ЕТ, ги има и във всеки представител по градовете разпечатани... не мога да си представя, че си тръгнал да купуваш нова кола, и питаш точно този въпрос :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи?

Дали си техен човек,дали можеш да изкрункаш повече и така! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бас слагам,че на място различно от София и обслужването ще да е по-добро т.е. прилично,и по-голямо внимание ще ти обърнат(от собствен опит го казвам),и не ще те питат защо точно сега и точно за това питаш.....

по точно в София ми хвърлиха една ценова листа казаха ми отгоре отгоре някои всеобщоизвестни неща и туй то-оправяй се.За повече в Хан Аспарух....

крум де!

 

PRR: Събрах ти мненията в едно. Ползвай "Edit"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бутон "edit" (промени) :evil:

 

PS ей ако съм модератор ще ви скъсам г*за - 3 мнения едно след друго е не ви ли е срам поне малко това не е скайп или мирка

 

PRR: Модератори не трябва да са чак толкова лоши :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

3 мнения едно след друго е не ви ли е срам поне малко това не е скайп или мирка

Напоследък това се случва често-пускаш мнение, а излизат две,че дори понякога и три.Ако всеки сам си следи, какво се появява във форума, модераторите няма да ви се струват толкова лоши. :mrgreen: Но пък от друга страна се вижда колко съвестно си изпълняват задълженията smile158.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, в момента съм пред дилемата от къде да си закупя нова Шкода Октавия. В смисъл дали от Варна или от София......... казаха ми че в София били по-евтини. Аз вче ходих във Варненския център и говорих с един чичко с престилка, който не можа да ми даде подробна информация ......... или поне това , което ме интересуваше. За това ще съм много благодарен, ако някой знае нещо по въпроса.

 

Какво стана излезе ли вярно това, че в София са по-евтини?!?! smile125

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Offtopic: Мими, друга е истрията - момчето беше пуснало три отделни поста които му събрах в един....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пъро искам да се извиня на всички, които мислят че си направих регистрацията за да Ви базикам........... не бях в България известно врме и за това не можах да пиша по темата . Както и да е ..... в крайна сметка се оаза, че цените наистина са еднакви на всякъде. Явно информацията от сийта не е актуална. Ако си в "промоция" получав6 промоционалната цена плюус бонус за "върнат стар автомобил" още 800 лева отстъпка. Един приятел ми казач, че на автосалоните има още отстъпки и мисля да се възползвам тъй, като от 14.06.07 започва автосалона в София. Аз отново отидох в центъра във Варна и този път говорих с дилъра, който беше на ясно със всичко и ми обясни подробно как стоят нещата....... за което съм много благодарен. И в крайна сметка чакам изложението и помоционалната цена за да си поръчам автомобила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На автосалона повечето фирми правят интересни промоции.

Иначе, цените на Шкода в БГ са еднакви ... друг е въпроса, че ако плащаш кеш сигурно има как да изкрънкаш някаква отстъпка.

Познат на мой близък си взе някаква тойота, май корола версо ... цената и била над 40 К ... плащал кеш, в София се навили да му направят 2% отстъпка ... той си я взел от Пазарджик (или Пловдив), защото там му направили 5%.

Не знам как стоят нещата с Еуратек, но поне можеш да пробваш пазарлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да, наистина тези които са плащали кеш казват че с малко позарлък може да се направи отстъпка. Но сега наистина ни очакват надявам се хубави новини на автосалона, така че тепърва ще има да го разглеждаме и обсъждаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че може-при покупка на кола КЕШ-дилърът(продавача) взема минимум 10%-така че няма проблем да се пазарите-той е готов да даде частта от този процент стига да вземете колата КЕШ и тогава ве ще намаже процент(били дори и 5%).Докато ако се вземе на лизинг дилърът(продавача) взима пари:

1-при подписване на договора

2-след приключване на лизинга-след последната лизингова вноска!

Така че който може да се пазари-той печели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се пазарих за 2 Астри ми направиха 17%! Ама трябваше да чакам 3 месеца за колите. Като взимах моята тя беше на промоция, но все пак се спазарих да не ми взимат пари за цвят металик.

 

От търговец до търговец си има разлика, така че според мен в различните градове могат да се постигнат различни отстъпки и колата да излезе по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно прав си, Изов. Всичко опира до търговец. Днес за Румстъра ми направиха 7 % отстъпка (така каското и някои от допълнителните глезотийки ми излизат без пари). Така че, вече за втори път ще спомена, че в ЕТ има и свестни хора, въпроса е да попаднеш на такъв ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От търговец до търговец си има разлика, така че според мен в различните градове могат да се постигнат различни отстъпки и колата да излезе по-евтино.

 

По пътя на логиката - дилърите, които имат по-малко продажби, би следвало да са готови на повече (разбирай по-голяма отстъпка) за да направят продажба. В този смисъл - вероятно в провинцията ще е по-изгодно да се вземе кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда ама има транспортни разходи и прочие шитни.Най-евтина кола може да се вземе от първата точка на разтоварване.Примерно най-евтино продават Тойота в Пазарджик.Относно ЕТ -имат много курвенска система.Ако колата е в ''промоция'' -2000лв ,1500,3000 надолу пазареното е в рамките на 1000лв.Ако не е ти дават -6-7%,което е същото като колата да е на промоция.А относно дилъра-при Шкода не е чак толкова важен,защото клиента е непретенциозен.Но при скъпите марки се води една безкрайна война между дълърите и там е мястото на големите отстъпки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да правят астрономически отстъпки, защото има нещо наречено "стойност" и това не е измеримо в пари. С други думи ако ти дават нещо на прекалено ниска цена започват съмнения за стойността му, качествата му, твоята компетентност и т.н.

 

Отстъпки по принцип се правят не когато си назад, а когато си напред с продажбите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.