Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабрични добавки за Шкода (ценоразпис)


Recommended Posts

Тоя сайт е мега! :mrgreen: Евала! Трябва да замислим да направим една поръчка колективна, ако не някакво дилърство тука на чарколяци, че тея "пичове" от ЕТ като ги питам за такива неща и никога нищо нямат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сайт май не е дилърски....Нови ли са продуктите предлагани в него?

 

Според сайта едни 17 джанти за Октавия 2 са на цената на кожен салон за РС :roll: Нещо не ми се връзва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нормално е 4 джанти с гуми да струват толкова-а относно салона-не съм сигурен дали е цял или само предни седалки и дали цените са ДДС-някои,който разбира езика най-добре ще помогне-частите са нови на цени от завод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на джантите с гумите е нормална, но цената на салона е доста ниска!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на джантите с гумите е нормална, но цената на салона е доста ниска!

 

Това би трябвало да са само калъфи. Т.е. използваш дунапрена, пружините и релсите от старата седалка, махаш плата и слагаш кожата отгоре, като трябва да се зашият два-три шева. При английските дилъри на Шкода го гледах това като екстра за довграждане след магазина.

 

 

Аз искам да си поръчам стойката за чашка за таблото, че тука не я предлагат в ЕТ. По-нататък и някой други неща. Ако някой иска нещо да правим комбинирана доставка евентуално?! :D

Пича пише, че говори и немски. Някой ако иска нещо да пита сериозно мога да му пиша да го попитам ако искате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стойката за чашка за таблото е пълен х..й. Аз си я слагах допълнително в ЕТ, незнам защо вече не я предлагат. Горещо ти препоръчвам да не си я слагаш защото не държи нито един размер чащи стабилно да не говориме че струваше около 100лв. в ЕТ. Просто се изумявам на тази стойка, с поне 10 вида чаши съм я пробвал и от всички е по-голяма и се клатят стабилно по завоите откъдето следва кафе по таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам цената на броните за РС , няма никаква разлика спрямо цената в Еуратек , предполагам че няма да има голяма разлика и за останалите неща ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За коя РСка няма разлика?Щото или аз се бъркам адски сериозно или ти-за 300лв с доставката за Окти 1 предна броня в ЕТ :?:.Говорим,че цената от първия линк примерно на задния сполйлер на Окти 2 рс е 350лв,а на официялни линк на Шкода Англия(цени на ЕТ) 150лири,а в Етоса го дават 190 евра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стойката за чашка за таблото е пълен х..й. Аз си я слагах допълнително в ЕТ, незнам защо вече не я предлагат. Горещо ти препоръчвам да не си я слагаш защото не държи нито един размер чащи стабилно да не говориме че струваше около 100лв. в ЕТ. Просто се изумявам на тази стойка, с поне 10 вида чаши съм я пробвал и от всички е по-голяма и се клатят стабилно по завоите откъдето следва кафе по таблото.

 

Ами тези стойки принципно са за кутийка (кола, фанта, etc). Май наистина се разколебавам за нея. Ще я ползвам 3 пъти в годината. Май не ми се набиват пари.

 

Ти имаш ли Maxi-dot дисплей на таблото? Защото аз не можах да поръчам, тъй като хванах последните бройки, които вече бяха тук и нямаха възможност за добавяне на екстри. Та искам да видя как е и ако ми хареса да си поръчам от този сайт едно табло с дисплей, пък това да го засиля на някой...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не е болка за умиране-нали има Борд!Голям праз че няма Макси Дот!Лично мое мнение колеги-не искам да засягам никой!

Лично мен не ме дразни че нямам-но не отричам че е супер екстра-и не бих я отказал(ако беше фабрично-иначе не бих си я сложил)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За коя РСка няма разлика?Щото или аз се бъркам адски сериозно или ти-за 300лв с доставката за Окти 1 предна броня в ЕТ :?:.Говорим,че цената от първия линк примерно на задния сполйлер на Окти 2 рс е 350лв,а на официялни линк на Шкода Англия(цени на ЕТ) 150лири,а в Етоса го дават 190 евра.

Да купувал съм си задна броня от ЕТ за Октавия РС , и да цената беше около 320 лв , даже е имаха налична ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди 10-на дена ходих в ЕТ Бургас, да ги питам колко пари, ако ми сложат тунинга, който предлагат на РС предна, задна броня, спойлер на задния капак, и ауспух, но... оня взе да се рови, и накрая не можа да ми каже.

 

А за Макси дот, и аз нямам и ме е ужасно яд, защото все пак е 205кинти, на фона на 35, си е направоо... нищо

Но пак същия този дилър, изобщо не ми го предложи, и аз шматката не знаех :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задна броня от ЕТ за Октавия РС
-не сравнявай ябълки и круши,моля те.Мога те те уверя,че наистина се заинтерсувах днес за цените в ЕТ и се оказа,че на сайта е с около 25% по-евтино-питах за неща за Окти 2 РС
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задна броня от ЕТ за Октавия РС
-не сравнявай ябълки и круши,моля те.Мога те те уверя,че наистина се заинтерсувах днес за цените в ЕТ и се оказа,че на сайта е с около 25% по-евтино-питах за неща за Окти 2 РС

А в цената слагаш ли доставката на тази броня примерно от някъде си , а да не говорим ако паднеш на митничар и реши да ти сложи всички такси и налози за внос.

 

П.С. Аз ти казах какво знам за цена на брони за окти рс 1 , не виждам кво общо имат ябълките и крушите в случая .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

MAXI-DOT-а е една от най-яките екстри според мен... няма да съжалявате ако си го сложите... а и мисля,че не е скъп - около 200 лв. е горе-долу до колкото си спомням.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За коя РСка няма разлика?Щото или аз се бъркам адски сериозно или ти-за 300лв с доставката за Окти 1 предна броня в ЕТ :?:.Говорим,че цената от първия линк примерно на задния сполйлер на Окти 2 рс е 350лв,а на официялни линк на Шкода Англия(цени на ЕТ) 150лири,а в Етоса го дават 190 евра.

на мен ми искаха 470лв за РС антикрилото на капаха на багажника от ЕТ,ценатъа е с боядисване и монтаж ,но им казах да го духат след като няколко пъти ме излъгаха по телефона и ме разкараха до там.Мисля да си го поръчам от http://www.superskoda.com/octavia-ii/wi ... skoda-auto

а монтажа и боядисването сам ще си намеря къде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.